Online kurz šití pro začátečníky | Šijeme ŽIVĚ (všech deset epizod)

–10 %
webináře produktové foto (1)
–10 % 990 Kč / ks 818,18 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Toužíš se naučit šít, ale dosud ti chyběla odvaha se do toho pustit? Ráda bys začala pod dohledem profesionála, ale nedostává se ti času navštívit nějaký z veřejných kurzů šití v tvém okolí?

Nevadí!

Máme pro tebe řešení - a to záznam z našeho desetidílného online kurzu šití pro začátečníky pod vedením Lenky Kovářové. Zakladatelky značky Šijeme hravě, autorky všech našich střihů a lektrorky kurzů šití s dlouholetou praxí a praxí i vzděláním v tomto krásném oboru.

akademieWebináře Šijeme ŽIVĚ jsou zaznamenány formou videí - záznamů z živých vysílání, která probíhala v roce 2021. Zároveň jsou webináře spojeny s  plněním úkolů, ty můžeš plnit online - nepřetržitě - i dnes, navzdory tomu, že živé přenosy už proběhly. Všechny podklady ke studiu i zadání úkolů od nás obdržíš elektronicky - přes svůj účet v Akademii Šijeme hravě. Více o tom, jak ti bude kurz doručen se dozvíš v kapitole Co dostaneš, když si sadu webinárů zakoupíš.

Lenka tě provede šitím krok po kroku, seznámí tě s šicím strojem, jeho nastavením i jeho základní údržbou a pustíte se společně i do prvních projektů. V rámci kurzu si ušiješ polštářek, nákupní tašku, kosmetickou taštičku z koženky a dokonce i kolovou sukni! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Co se ve webinářích Šijeme ŽIVĚ naučíš?

V deseti dílech (kdy každý z nich má víc než šedesát minut) tě Lenka Kovářová, zakladatelka Šijeme hravě a lektorka kurzů šití s dlouholetou praxí a vzděláním v oboru provede základy tohoto skvělého řemesla! Provede tě od prvních krůčků s šicím strojem, až k tvým prvním projektům. V rámci kurzu si ušiješ polštářek, nákupní tašku, kosmetickou taštičku, nebo dokonce i kolovou sukni!

Sada obsahuje deset dílů, které si můžeš zakoupit i samostatně, nebo v rámci této zvýhodněné sady: 

  1. Jak lépe porozumět svému šicímu stroji
  2. Co ovlivňuje kvalitu stehu a jak steh správně nastavit
  3. Jak vybrat správnou jehlu a nit a jak se o svůj stroj starat
  4. Jak zjistit, co všechno můj stroj umí
  5. Co je to šev a jaký kdy použít - tkaniny
  6. Šití úpletů na základním stroji pomocí pružných švů
  7. Šití polštářku - dva způsoby + střih
  8. Šití nákupní tašky + střih
  9. Kosmetická taštička a šití z koženky
  10. Kolová sukně

 

Nekupuj zajíce v pytli, podívej se na videa přímo z kurzu!

V první videoukázce se podíváme na sestříhanou část kapitoly, kde Lenka popisuje rozdíly mezi mechanickým a elektronickým šicím strojem.

Kdo je Lenka Kovářová, tvůj průvodce webinářem? Lenka je zakladatelka značky Šijeme hravě. Je konstruktérkou všech našich střihů, stejně tak jako autorka unikátní metody konstrukce střihu bez počítání pomocí Chytrého pravítka (Co je to Chytré pravítko?). Mimo to byla Lenka v letech před-covidových lektorkou pravidelných kurzů šití od začátečníků po pokročilé, které se pravidelně konaly v našem libereckém ateliéru. 

 V dalším videu se zase podívej na krátký výsek z webináře, kde Lenka vysvětlovala navlečení šicího stroje.

V jedné z dalších epizod jsme pak rozebírali i problematiku podávání látky v šicích strojích. I tuhle ukázku jsme pro tebe připravili.

A nakonec to nejdůležitější - věděla jsi, že žehlení ti ušetří spoustu párání. Povídání o tom, jak a čím správně žehlit, bylo taktéž součástí tohoto kurzu a i na tento výsek se můžeš podívat v následující ukázce.

 

 

Zkušenosti a recenze našich kurzistek 

A co o webinářích Šijeme ŽIVĚ říkají naše kurzistky?quote

"Všechny webináře pečlivě připravené, jako úplný začátečník oceňuji vysvětlení úplných základů. Cena je velice příznivá a možnost se k jednotlivým dílům vracet ze záznamů, je skvělé."
— Pavlína V.
"Přestože byly webináře pro začínající švadlenky, pořád mám pocit, že jsem notorický začátečník a v podstatě nebylo nic, co by mě nezaujalo nebo co jsem již věděla, ale našlo se i dost věcí, kdy oproti jiným švadlenkám byly postupy jiné, možná i jednodušší. Věřím, že budou na podzim pokračovat a už se moc těším."
— Lada P.
quote"Ja som vytiahla sijaci stroj asi po 20 tich rokoch. Tento webinar som stretla na fb nahodou a som zan velmi vdacna. Naucila som sa vela uzitocnych veci od profesionala. Bolo to vcelku prijemne, som vdacna za Vas cas a chvile stravene vo Vasej virtulanej spolocnosti. Vsetko na jednotku. Tesim sa na jesenne pokracovanie a nove poznatky."
Jana B.
quote"Mnohokrát děkuji za všech 10 webinářů, přestože byly určené začátečníkům a já jsem hobby švadlenka už 30 let, byly pro mě velkým přínosem. Hned v prvních dílech jsem se dozvěděla informace, které nikde jinde nenajdu, protože vycházejí z praxe lektorky. V každém dílu ví přesně, o čem mluví, je laskavá, vtipná, poutavě a srozumitelně vysvětluje jakékoliv téma, odpovídá na otázky. Bavilo mě si vše vyzkoušet v praxi dle domácích úkolů, vytisknout si svá vlastní skripta, vyrábět vzorníky. Doporučuji každému, kdo se rozhodl tvořit a relaxovat u šicího stroje :)."
Mirka S.

 

Co dostaneš, když si sadu webinářů zakoupíš

akademieWebinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřené kurzy v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Pokud od nás objednáváš online webinář (nebo návod na šití) poprvé, instrukce jak se do akademie přihlásit, ti přijdou na tvou emailovou adresu. Hledej email s předmětem Návody a webináře - objednávka číslo XXX (doplň číslo tvé objednávky). Veškeré instrukce jsou taktéž zpracovány i v naší nápovědě.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznamy z živých webinářů, které probíhaly v našem ateliéru v roce 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny pracovní listy a informace o tom, jak zpracovat první ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití a střihu
Zaměření: Šití, Šicí stroj
Formát: Záznam live webináře, Online výukové video

Jak navléknout nit do šicího stroje

Jaký je rozdíl mezi tkaninou a pleteninou

Způsoby podávání látky v šicích strojích

Žehlení - zázrak, co ti ušetří hodiny párání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: