Staň se partnerem Šijeme hravě!

Vydělávej na tom co tě baví!

Máš ráda naše střihy a chtěla by si s námi spolupracovat? Nebo se prostě jen tu a tam ráda pochlubíš hotovým výrobkem na facebooku nebo instagramu a možnost získat odměnu formou provize by tě potěšila? Čti dál, tohle by se ti mohlo líbit!

Šijeme hravě spouští vlastní provizní systém

A co to znamená? Že můžeš získat 10 % z hodnoty nákupů, které k nám do eshopu přivedeš, rovnou na tvůj bankovní účet! Je to jednoduché... 

Nemusíš být ani blogerka (a nemusíš si říkat ani influencer :-)), zapojit se do našeho provizního systému může každý! I takové sdílení fotek hotových výrobků s odkazem na střih, podle kterého jsi šila na sociálních sítích (na své timeline, u nás ve skupině Šijeme hravě) může nadchnout ostatní švadlenky a tobě přinést nemalou odměnu.

Jak postupovat, když se chci stát partnerem?

afil-registrace

Tvoje žádost musí na naší straně projít manuálním schválením, které provádíme minimálně 1x denně. Pokud by tvoje žádost nebyla schválena do 24 hodin, ozvi se na email marketing@sijemehrave.cz. Prověříme to!

Jak postupovat, když chci začít vydělávat

  • Přihlas se do svého partnerského účtu - na přihlašovací stránce vyplň své údaje v bloku Přihlásit se do provizního programu.
  • Po přihlášení se podívej do sekce Odkazy. Tam najdeš připravené odkazy na všechny naše střihy a výrobky, které lze přes provizní systém propagovat. Najdi v seznamu odkaz na výrobek, který chceš sdílet. (Příklad: Ušila jsi šaty Agáta, chceš se pochlubit na facebooku a připojit odkaz na střih) a zkopíruj si svůj unikátní odkaz! POZOR: Kopíruj část mezi uvozovkami (celou) právě odsud z provizního systému, přesně, jak to máš vyznačeno na obrázku. Jedině při použití tohoto tvého unikátního odkazu dojde ke správnému párování provizí.

afil-navod

  • Tento odkaz můžeš sdílet, ať už na facebooku, instagramu, blogu, kdekoli uznáš za vhodné a pravidla to dovolují. Pokud přes něj přijde někdo k nám na web a nakoupí (nákup může učinit až 30 dní po prokliku), provize 10 % z hodnoty nákupu je tvoje!

afil-navod-facebook

  • Přehled o získaných provizích najdeš ve svém partnerském účtu v sekci Úvod. Provize se schvalují automaticky při dokončení nákupu. Vyplácení už probíhá ručně - 1x za měsíc souhrnně. Očekávat na svém účtu můžeš částku, kterou uvidíš u položky K zaplacení. (Pozor: Je možné, že uvidíš i nenulovou položku Čekající na schválení, jedná se o provize z otevřených objednávek, kde například ještě čekáme na platbu od zákazníka - registrujeme jí jako tvou potencionální odměnu, ale k výplatě dojde až v případě, že platba proběhne a provize se automaticky překlopí do položky K zaplacení.)

afil-provize-k-vyplaceni7

Tipy, kde sdílet

  • Skupina Šijeme hravě na Facebooku
  • Další skupiny o šití na sociálních sítích. Před sdílením se ale nezapomeň ujistit, že sdílení odkazů je povoleno. Rozhodně nechceme vybízet k porušování pravidel kdekoli! Obecných skupin o šití je na facebooku až až - vyzkoušet můžeš třeba Šikulíky!
  • Na své timeline na facebooku, instagramu atd.
  • Máš-li blog, či svůj osobní web, určitě to můžeš vyzkoušet i tam. Fantazii se meze nekladou a sama nejlépe víš, kde máš své schované poklady. 

Těšíme se na spolupráci!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.