Staň se partnerem Šijeme hravě!

Vydělávej na tom co tě baví!

Máš ráda naše střihy a chtěla by si s námi spolupracovat? Nebo se prostě jen tu a tam ráda pochlubíš hotovým výrobkem na facebooku nebo instagramu a možnost získat odměnu formou provize by tě potěšila? Čti dál, tohle by se ti mohlo líbit!

Už jsi partnerem, pokračuj přihlášením! (1)

Šijeme hravě spouští vlastní provizní systém

A co to znamená? Že můžeš získat 10 % z hodnoty nákupů, které k nám do eshopu přivedeš, rovnou na tvůj bankovní účet! Je to jednoduché... 

Nemusíš být ani blogerka (a nemusíš si říkat ani influencer :-)), zapojit se do našeho provizního systému může každý! I takové sdílení fotek hotových výrobků s odkazem na střih, podle kterého jsi šila na sociálních sítích (na své timeline, u nás ve skupině Šijeme hravě) může nadchnout ostatní švadlenky a tobě přinést nemalou odměnu.

Jak postupovat, když se chci stát partnerem?

Tvoje žádost totiž musí na naší straně ještě projít manuálním schválením, které provádíme minimálně 1x denně. Pokud by tvoje žádost nebyla schválena do 72 hodin, ozvi se na email marketing@sijemehrave.cz. Prověříme to!

Jak postupovat, když chci začít vydělávat

 • Přihlas se do svého partnerského účtu!
 • Po přihlášení se podívej do sekce Odkazy. Tam najdeš připravené odkazy na všechny naše střihy a výrobky, které lze přes provizní systém propagovat. Najdi v seznamu odkaz na výrobek, který chceš sdílet. (Příklad: Ušila jsi šaty Agáta, chceš se pochlubit na facebooku a připojit odkaz na střih) a zkopíruj si svůj unikátní odkaz! POZOR: Kopíruj část mezi uvozovkami (celou) právě odsud z provizního systému, přesně, jak to máš vyznačeno na obrázku. Jedině při použití tohoto tvého unikátního odkazu dojde ke správnému párování provizí.

afil-navod

 • Tento odkaz můžeš sdílet, ať už na facebooku, instagramu, blogu, kdekoli uznáš za vhodné a pravidla to dovolují. Pokud přes něj přijde někdo k nám na web a nakoupí (nákup může učinit až 30 dní po prokliku), provize 10 % z hodnoty nákupu je tvoje!

afil-navod-facebook

 • Přehled o získaných provizích najdeš ve svém partnerském účtu v sekci Úvod. Některé provize se schvalují automaticky, některé musíme odklepnout my (záleží na typu zboží v objednávce). Vyplácení už probíhá ručně - 1x za měsíc souhrnně. Očekávat na svém účtu můžeš částku, kterou uvidíš u položky K zaplacení.
 • Provize vyplácíme v plné výši do desátého dne následujícího měsíce. S výjimkou letních prázdnin, kdy může dojít k pozdržení výplaty. Prázdninové provize budou nicméně vypořádány vždy nejpozději do 10. září. Z organizačních důvodů vezmi na vědomí, že vyplácíme provize až ve chvíli, kdy přesáhnou hodnotu 100 Kč. 
 • POZOR!! Co jsou to provize Čekající na schválení?
  • Jedná se o provize buď z otevřených objednávek, kde například ještě čekáme na platbu od zákazníka registrujeme jí jako tvou potencionální odměnu, ale k výplatě dojde až v případě, že platba proběhne a provize se automaticky překlopí do položky K zaplacení.
  • Jsou tu nicméně zahrnuty i provize z objednávek, které obsahovaly nějaké fyzické zboží - ty musíme z technických důvodů odklepnout totiž my ručně. Neschvalují se automaticky. Schvalujeme to hromadně - ale nikoli každý den. Spíš jednou za měsíc. :-) A to vždycky před vyplácením provizí. Pokud tedy koncem měsíce vidíš v položce Čekající na schválení větší částku, než bys čekala, netrap se tím. Před výplatou odměnu, co ti náleží, přihodíme do položky K zaplacení ručně a pošleme jí na tvůj účet.

afil-provize-k-vyplaceni7

Tipy, kde sdílet

 • Skupina Šijeme hravě na Facebooku
 • Další skupiny o šití na sociálních sítích. Před sdílením se ale nezapomeň ujistit, že sdílení odkazů je povoleno. Rozhodně nechceme vybízet k porušování pravidel kdekoli! Obecných skupin o šití je na facebooku až až - vyzkoušet můžeš třeba Šikulíky!
 • Na své timeline na facebooku, instagramu atd.
 • Máš-li blog, či svůj osobní web, určitě to můžeš vyzkoušet i tam. Fantazii se meze nekladou a sama nejlépe víš, kde máš své schované poklady. 

Těšíme se na spolupráci!