Staň se partnerem Šijeme hravě!

Vydělávej na tom co tě baví!

Máš ráda naše střihy a chtěla by si s námi spolupracovat? Nebo se prostě jen tu a tam ráda pochlubíš hotovým výrobkem na facebooku nebo instagramu a možnost získat odměnu formou provize by tě potěšila? Čti dál, tohle by se ti mohlo líbit!

Už jsi partnerem, pokračuj přihlášením! (1)

Šijeme hravě spouští vlastní provizní systém

A co to znamená? Že můžeš získat 10 % z hodnoty nákupů, které k nám do eshopu přivedeš, rovnou na tvůj bankovní účet! Je to jednoduché... 

Nemusíš být ani blogerka (a nemusíš si říkat ani influencer :-)), zapojit se do našeho provizního systému může každý! I takové sdílení fotek hotových výrobků s odkazem na střih, podle kterého jsi šila na sociálních sítích (na své timeline, u nás ve skupině Šijeme hravě) může nadchnout ostatní švadlenky a tobě přinést nemalou odměnu.

Jak postupovat, když se chci stát partnerem?

Tvoje žádost totiž musí na naší straně ještě projít manuálním schválením, které provádíme minimálně 1x denně. Pokud by tvoje žádost nebyla schválena do 72 hodin, ozvi se na email marketing@sijemehrave.cz. Prověříme to!

Jak postupovat, když chci začít vydělávat

  • Přihlas se do svého partnerského účtu!
  • Po přihlášení se podívej do sekce Odkazy. Tam najdeš připravené odkazy na všechny naše střihy a výrobky, které lze přes provizní systém propagovat. Najdi v seznamu odkaz na výrobek, který chceš sdílet. (Příklad: Ušila jsi šaty Agáta, chceš se pochlubit na facebooku a připojit odkaz na střih) a zkopíruj si svůj unikátní odkaz! POZOR: Kopíruj část mezi uvozovkami (celou) právě odsud z provizního systému, přesně, jak to máš vyznačeno na obrázku. Jedině při použití tohoto tvého unikátního odkazu dojde ke správnému párování provizí.

afil-navod

  • Tento odkaz můžeš sdílet, ať už na facebooku, instagramu, blogu, kdekoli uznáš za vhodné a pravidla to dovolují. Pokud přes něj přijde někdo k nám na web a nakoupí (nákup může učinit až 30 dní po prokliku), provize 10 % z hodnoty nákupu je tvoje!

afil-navod-facebook

  • Přehled o získaných provizích najdeš ve svém partnerském účtu v sekci Úvod. Provize se schvalují automaticky při dokončení nákupu. Vyplácení už probíhá ručně - 1x za měsíc souhrnně. Očekávat na svém účtu můžeš částku, kterou uvidíš u položky K zaplacení. (Pozor: Je možné, že uvidíš i nenulovou položku Čekající na schválení, jedná se o provize z otevřených objednávek, kde například ještě čekáme na platbu od zákazníka - registrujeme jí jako tvou potencionální odměnu, ale k výplatě dojde až v případě, že platba proběhne a provize se automaticky překlopí do položky K zaplacení.)

afil-provize-k-vyplaceni7

Tipy, kde sdílet

  • Skupina Šijeme hravě na Facebooku
  • Další skupiny o šití na sociálních sítích. Před sdílením se ale nezapomeň ujistit, že sdílení odkazů je povoleno. Rozhodně nechceme vybízet k porušování pravidel kdekoli! Obecných skupin o šití je na facebooku až až - vyzkoušet můžeš třeba Šikulíky!
  • Na své timeline na facebooku, instagramu atd.
  • Máš-li blog, či svůj osobní web, určitě to můžeš vyzkoušet i tam. Fantazii se meze nekladou a sama nejlépe víš, kde máš své schované poklady. 

Těšíme se na spolupráci!