Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

Velikostní tabulky

Velikostní tabulky jsou velice důležité pro vyhledání a určení správné velikosti střihu. Vytvořila jsem pro vás velice podrobné a promyšlené velikostní tabulky, ve kterých najdete správnou velikost nejenom podle obvodu hrudi, pasu nebo boků, ale také podle výšky.

například u dámských velikostí můžete díky tomu vybírat svuj střih až ze 44 velkostí. A to je velký předpoklad , že vám střih dobře padne.

 

Říkáte si, proč podle výšky, když stačí přidat nebo ubrat délku oděvu? Jenže toto jě špatným řešením. Oděv by vám byl sice správně dlouhý, ale velikost by neseděla, protože vaše boky nebo prsa by na sřihu byla v uplně jiné linii vzdálenosti. To je většinou i důvod, pokud máte jinou výšku než pro kterou je střih konstruován, že vám střih nesedí.

Velikostní tabulky

 

 velikostní tabulky vše

                   velikosti