Dárkové poukazy

Obdaruj své blízké dárkovým poukazem v hodnotě podle výběru. Zakoupit můžeš libovolné množství poukazů. Po zaplacení ti přijde poukaz emailem v PDF podobě pro tisk. 

Inspirace

Ten nejlevnější, s hodnotou 500 Kč, má hodnotu (orientačně) tří elektronických střihů a k nim patřícím návodů. Majitel/ka poukazu si určitě vybere! Nabízíme velikou kolekci dámských střihů a postupně rozšiřujeme i sekce dětské a pánské.

Dražší kupony, ty s hodnotou 1000 Kč a 2000 Kč, už zase pokryjí náklady na účast na některém z našich kurzů. (Věříme, že se vrátí do nabídky už po novém roce.) Víš o někom, kdo by se chtěl naučit šít od úplných základů? Nebo kdo by své dovednosti za strojem chtěl posunout dál - naučil se být třeba mistrem úpletů? Pak s tímhle kuponem nešáhneš vedle! Samozřejmě i dražší kupon lze vyčerpat na střihy a návody v eshopu, těch už bude za tenhle obnos pěkný balík!

A co ten nejdražší? Za 4.000 Kč uděláme z nadšené domácí švadlenky klidně návrhářku svých vlastních modelů. Naučíme jí, jak rýsovat střihy na míru bez jakéhokoli počítání, jak se střihy pracovat, jak svůj koníček posunout do výšin, o kterých se jí možná ani nesnilo. Teď už víš o čem každá nadšená domácí švadlenka touží, v tom nám můžeš věřit. Je jen na tobě, jestli jí její tajné sny splníš právě ty. 

 

 
500
5011500501
   
 • Dárkový kupon 231/500
  Dárkový poukaz
  Skladem

  Obdaruj své blízké dárkovým poukazem v hodnotě 500, 1000, 1500, 2000 nebo 4000 Kč. Nyní s akční slevou - 10 %. Pozor! Platí jen do Štědrého dne.


  od 500 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.