Dárkové poukazy

1 položek celkem
Dárkový kupon
od 500 Kč / ks

Obdaruj své blízké dárkovým poukazem v hodnotě 500, 1000, 1500, 2000, 4000 nebo 4500 Kč. 

231/500

Obdaruj své blízké dárkovým poukazem v hodnotě podle výběru. Zakoupit můžeš libovolné množství poukazů. Po zaplacení ti přijde poukaz emailem v PDF podobě pro tisk. 

Inspirace

Ten nejlevnější, s hodnotou 500 Kč, má hodnotu (orientačně) tří elektronických střihů a k nim patřícím návodů. Majitel/ka poukazu si určitě vybere! Nabízíme velikou kolekci dámských střihů a postupně rozšiřujeme i sekce dětské a pánské.

Dražší kupony, ty s hodnotou 1000 Kč a 2000 Kč, už zase pokryjí náklady na účast na některém z našich kurzů. (Věříme, že se vrátí do nabídky už po novém roce.) Víš o někom, kdo by se chtěl naučit šít od úplných základů? Nebo kdo by své dovednosti za strojem chtěl posunout dál - naučil se být třeba mistrem úpletů? Pak s tímhle kuponem nešáhneš vedle! Samozřejmě i dražší kupon lze vyčerpat na střihy a návody v eshopu, těch už bude za tenhle obnos pěkný balík!

A co ten nejdražší? Za 4.000 Kč uděláme z nadšené domácí švadlenky klidně návrhářku svých vlastních modelů. Naučíme jí, jak rýsovat střihy na míru bez jakéhokoli počítání, jak se střihy pracovat, jak svůj koníček posunout do výšin, o kterých se jí možná ani nesnilo. Teď už víš o čem každá nadšená domácí švadlenka touží, v tom nám můžeš věřit. Je jen na tobě, jestli jí její tajné sny splníš právě ty. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení