V termínu od 3. do 11. června nebudeme expedovat eshop s fyzickým zbožím. Digitální zboží bude odcházet beze změny. Děkujeme za pochopení!

Podmínky účasti na veřejných kurzech

Podmínky účasti na veřejném kurzu

Odesláním formuláře "Závazná objednávka"  vzniká registrace.  Na základě této objednávky vám bude do tří dnů (nejdříve však první týden v lednu) zasláno potvrzení o zařazení do kurzu, společně s variabilním symbolem vaší platby a číslem účtu.  Platbu je potřeba provést nejpozději do 3 dnů. Pokud platba nebude na účtě do této doby, může pořadatel upřednostnit jiného zájemce. Potvrzení o připsání platby na náš účet posíláme na váš email. 

Bližší informace (co s sebou, přesné místo konání kurzu, časový plán apod.) zasíláme na váš email, nejpozději týden před prvním dnem kurzu. 

Storno podmínky

Storno podmínky platí i pro ty, kteří jsou v prodlení s platbou, nebo kurz ještě nezaplatili! 

Odhlášení 1 měsíc a více před začátkem konání kurzu – storno 20 % ceny kurzu.

Odhlášení v rozmezí 1 měsíc - 14 dní před začátkem konání kurzu – storno 60 % ceny kurzu.

Odhlášení méně než 14 dní před začátkem konání kurzu – storno 100 % ceny kurzu.

V případě neúčasti ze závažných důvodů můžete na kurz vyslat náhradníka.

Konkrétní případy neúčasti ze závažných důvodů, lze řešit individuálně na emailu info@sijemehrave.cz nebo telefonicky na +420 721 909 677 (na telefonu jsme k dispozici v pracovní dny cca od 8:00 do 15:00). 

Zrušení kurzu

Kurz může být zrušen nebo přesunut ze závažných důvodů (nemoc lektora, nenaplnění kurzu, covidová vládní opatření apod.) V případě zrušení kurzu má účastník nárok na vrácení poplatku bez uplatnění storna. V případě přesunutí termínu může účastník svoji účast zrušit bez uplatnění storna. V případě prodlení s platbou má pořadatel právo přihlášeného z kurzu vyřadit . 

V ceně kurzu

V ceně kurzu je zahrnuto kurzovné, ubytování, drobné občerstvení (káva, čaj atd.). Stravu si účastnice jinak zajišťují a hradí sami, na místě je však možnost využít jak samostatné kuchyňky, tak i několika přilehlých restaurací. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro potřeby evidence účasti na kurzech a statistického vyhodnocení a pro účely nabídky vzdělávacích služeb. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.