Podmínky účasti na veřejných kurzech

Podmínky účasti na veřejných kurzech

Zakoupením produktu vzniká registrace. Registrace je závazné potvrzení objednávky.  Na základě této objednávky vám automaticky bude zasláno potvrzení objednávky společně s variabilním symbolem vaší platby a číslem účtu. Vyčkejte prosím až na potvrzení, že je v kurzu místo a teprve potom částku uhraďte. Potvrzení o platbě přijde na váš email po připsání částky na náš účet automaticky. Přednost mají dříve přihlášení účastníci, tedy je-li naplněná kapacita kurzu, vaše přihláška bude odmítnuta, nebo vám bude nabídnutý jiný termín. 

Bližší informace (co s sebou, přesné místo konání kurzu, časový plán apod.) zasíláme na váš email, nejpozději týden před prvním dnem kurzu. Odhlásit se z kurzu lze e-mailem na sijemehrave@gmail.com.

Storno podmínky

Storno podmínky platí i pro ty, kteří jsou v prodlení s platbou, nebo kurz ještě nezaplatili! 

Odhlášení 1 měsíc a více před začátkem konání kurzu – storno 20 % ceny kurzu.

Odhlášení v rozmezí 1 měsíc - 14 dní před začátkem konání kurzu – storno 60 % ceny kurzu.

Odhlášení méně než 14 dní před začátkem konání kurzu – storno 100 % ceny kurzu.

V případě neúčasti ze závažných důvodů můžete na kurz vyslat náhradníka.

Konkrétní případy neúčasti ze závažných důvodů, lze řešit individuálně na výše uvedeném emailu nebo telefonicky na 731156891.

 

Zrušení kurzu

Kurz může být zrušen nebo přesunut ze závažných důvodů (nemoc lektora, nenaplnění kurzu apod.) V případě zrušení kurzu má účastník nárok na vrácení poplatku bez uplatnění storna. V případě přesunutí termínu může účastník svoji účast zrušit bez uplatnění storna. V případě prodlení s platbou má pořadatel právo přihlášeného z kurzu vyřadit . 

V ceně kurzu

V ceně kurzu je zahrnuto drobné občerstvení (káva, čaj). Dále materiál, který je v nabídce kurzu přesně specifikován. Ubytování a další stravu si účastnící zajišťují a hradí sami (není-li v popisu kurzu uvedeno jinak). Vaše osobní údaje budou použity pouze pro potřeby evidence účasti na kurzech a statistického vyhodnocení a pro účely nabídky vzdělávacích služeb. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.