Podmínky účasti na veřejných kurzech

Podmínky účasti na veřejných kurzech

Odesláním formuláře "Závazná objednávka"  vzniká registrace.  Na základě této objednávky vám bude do tří pracovních dnů zasláno potvrzení o zařazení do kurzu, společně s variabilním symbolem vaší platby a číslem účtu.  Platbu je potřeba provést nejpozději do 3 dnů. Pokud platba nebude na účtě do této doby, může pořadatel upřednostnit jiného zájemce. Potvrzení o připsání platby na náš účet posíláme na váš email. 

Bližší informace (co s sebou, přesné místo konání kurzu, časový plán apod.) zasíláme na váš email, nejpozději týden před prvním dnem kurzu. 

Storno podmínky

Storno podmínky platí i pro ty, kteří jsou v prodlení s platbou, nebo kurz ještě nezaplatili! 

Odhlášení 1 měsíc a více před začátkem konání kurzu – storno 20 % ceny kurzu.

Odhlášení v rozmezí 1 měsíc - 14 dní před začátkem konání kurzu – storno 60 % ceny kurzu.

Odhlášení méně než 14 dní před začátkem konání kurzu – storno 100 % ceny kurzu.

V případě neúčasti ze závažných důvodů můžete na kurz vyslat náhradníka.

Konkrétní případy neúčasti ze závažných důvodů, lze řešit individuálně na emailu lenka.sijemehrave@gmail.com nebo telefonicky na 731156891.

 

Zrušení kurzu

Kurz může být zrušen nebo přesunut ze závažných důvodů (nemoc lektora, nenaplnění kurzu, covidová vládní opatření apod.) V případě zrušení kurzu má účastník nárok na vrácení poplatku bez uplatnění storna. V případě přesunutí termínu může účastník svoji účast zrušit bez uplatnění storna. V případě prodlení s platbou má pořadatel právo přihlášeného z kurzu vyřadit . 

V ceně kurzu

V ceně kurzu je zahrnuto drobné občerstvení (káva, čaj). Dále materiál, který je v nabídce kurzu přesně specifikován. Ubytování a další stravu si účastnící zajišťují a hradí sami (není-li v popisu kurzu uvedeno jinak). Vaše osobní údaje budou použity pouze pro potřeby evidence účasti na kurzech a statistického vyhodnocení a pro účely nabídky vzdělávacích služeb. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení