Podmínky účasti na veřejných kurzech

Podmínky účasti na veřejném kurzu

Odesláním formuláře "Závazná objednávka"  vzniká registrace.  Na základě této objednávky vám bude do tří dnů (nejdříve však první týden v lednu) zasláno potvrzení o zařazení do kurzu, společně s variabilním symbolem vaší platby a číslem účtu.  Platbu je potřeba provést nejpozději do 3 dnů. Pokud platba nebude na účtě do této doby, může pořadatel upřednostnit jiného zájemce. Potvrzení o připsání platby na náš účet posíláme na váš email. 

Bližší informace (co s sebou, přesné místo konání kurzu, časový plán apod.) zasíláme na váš email, nejpozději týden před prvním dnem kurzu. 

Storno podmínky

Storno podmínky platí i pro ty, kteří jsou v prodlení s platbou, nebo kurz ještě nezaplatili! 

Odhlášení 1 měsíc a více před začátkem konání kurzu – storno 20 % ceny kurzu.

Odhlášení v rozmezí 1 měsíc - 14 dní před začátkem konání kurzu – storno 60 % ceny kurzu.

Odhlášení méně než 14 dní před začátkem konání kurzu – storno 100 % ceny kurzu.

V případě neúčasti ze závažných důvodů můžete na kurz vyslat náhradníka.

Konkrétní případy neúčasti ze závažných důvodů, lze řešit individuálně na emailu info@sijemehrave.cz nebo telefonicky na +420 721 909 677 (na telefonu jsme k dispozici v pracovní dny cca od 8:00 do 15:00). 

Zrušení kurzu

Kurz může být zrušen nebo přesunut ze závažných důvodů (nemoc lektora, nenaplnění kurzu, covidová vládní opatření apod.) V případě zrušení kurzu má účastník nárok na vrácení poplatku bez uplatnění storna. V případě přesunutí termínu může účastník svoji účast zrušit bez uplatnění storna. V případě prodlení s platbou má pořadatel právo přihlášeného z kurzu vyřadit . 

V ceně kurzu

V ceně kurzu je zahrnuto kurzovné, ubytování, drobné občerstvení (káva, čaj atd.). Stravu si účastnice jinak zajišťují a hradí sami, na místě je však možnost využít jak samostatné kuchyňky, tak i několika přilehlých restaurací. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro potřeby evidence účasti na kurzech a statistického vyhodnocení a pro účely nabídky vzdělávacích služeb. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.