Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

Mikina Wendy pro celou rodinu

Jeden z našich nejoblíbenějších střihů může nově obléknout celá rodina! Dámskou mikinu Wendy s ozdobnými podsádkami nově doplňuje i stejný střih pro muže a děti

wendy-damska-banner

Při této příležitosti jsme zároveň rozšířily návod, který se k této mikině váže. Nově v naší akademii najdeš i podrobné video, které ti při šití této mikiny určitě pomůže. Není to totiž žádná brnkačka! Asymetrické zapínání už potrápilo nejednu švadlenku.

Upgrade návodu mohou načerpat všichni, kteří si od nás návod na mikinu Wendy v minulosti zakoupili a s ním získali i přístup do online akademie Šijeme hravě. Po přihlášení do svého účtu najdeš v příslušném kurzu podrobné video, jak polohovat střih a šít zip jako profík. Dozvíš se také všechny podrobnosti k dámskému a pánskému zapínání.

wendy-panska-banner

wendy-detska-banner