V termínu od 3. do 11. června nebudeme expedovat eshop s fyzickým zbožím. Digitální zboží bude odcházet beze změny. Děkujeme za pochopení!

S předvánočními rychlovkami se roztrhl pytel

V čase předvánočním doplňujeme sortiment střihů Šijeme hravě o tzv.  předvánoční rychlovky. :-) A dneska potěšíme úplně všechny, protože něco nového máme jak pro ženy, muže i děti! Následují naše typy na rychlé vánoční dárky.

Tričko/mikina s raglánem BENO

Tak takhle novinka potěší především všechny maminky a pány! V nabídce se totiž objevil nový střih na volnější tričko s raglánovým rukávem. Lze z něj v pohodě ušít i lehkou mikču.  Vejde se pod ní v pohodě nátělníček (připravujeme!) i užší tričko! A protože raglán je na šití opravdu jednoduchý, potěšíme i začátečnice. V nabídce máme zatím dětskou a pánskou verzi (testujeme dámskou). K dispozici je i podrobný fotonávod.

 34

Legíny Dana

Další novinkou pak potěšíme hlavně ty maminky! Do našeho základního sortimentu jsme zařadily dětské a dámské legíny. Šití je rychlovka (a u nás včetně lepení střihu!). Legíny jsou to klasické - bez sedla, vhodné na úplety s přídavkem lycry (můžeš vzít i funkční). Dětský střih je vhodný na dívky a hubenější chlapce. Legínky dětem poslouží například i jako idální "podvlíkačky" pod teplejší kalhoty. Vrstvíme, vrstvíme, vrstvíme... :-)

56