Velká vánoční soutěž s Chytrým pravítkem

navrhar-chytre-pravitkoJako lektorka kurzů konstrukce střihu jsem dlouhá léta vnímala hlavní překážky, které nadšeným domácím švadlenkám stály v cestě za plněním jejich snů. Konstrukce střihu není jednoduchá. A ano, jsem si vědoma toho, že tohle už jste ode mne v minulosti slyšely několikrát. Ale vážně, umět konstruovat vlastní střihy - to zahrnuje nejen dlouhodobé trénování prostorové představivosti (protože to hlavní, oč tu běží, je převádění prostorových objektů do dvojrozměrného světa), ale také pořádné procvičení tvojí kalkulačky. Vzorečky, vzorečky a vzorečky... Na jednu drobnou chybu se pak jednoduše nabalí další. A nakonec? Po celém úmorném snažení, na tebe čeká oděv, který ti vůbec nesedne! :-) A to vážně nechceš zažít! I já jsem si tím kdysi na škole prošla. A viděla jsem spoustu z Vás, jak na cestě k vlastním střihům vedete bitvy, spíš než byste cítili radost z cesty za svými sny. 

Krůček po krůčku, právě takhle se v mé hlavě rodil plán na účinného pomocníka, který otevírá cestu konstrukce střihu dokořán všem. Bez překážek, stačí jen chuť se po ní vydat.

DSC_6213A poslyš, věděla jsi, že první prototyp nástroje Chytré pravítko®, bude zanedlouho slavit své první narozeniny? Od jeho vzniku byla cesta pravítku, jaké ho znáš dnes, ještě trnitá. Musela jsem se zase na chvíli ponořit do chytrých knížek a své znalosti pak převést do formy, která pro tebe bude nejvíc přijatelná. A připravit ta výuková videa, ve kterých tě učím konstrukci veškerého trupového oblečení, stejně tak i sukní všeho druhu a kalhot - to všechno vážně nevzniklo ze dne na den... Musím říct, že když jsme pravítko s parťačkou Janou v létě vypouštěly do světa, spadl mi velký kámen ze srdce. Navíc když se ukázalo (a ukazuje!), že zájem o něj nepolevuje...

Ale dost už mého příběhu, pojďme se přesunout k tomu tvému! A protože se blíží Vánoce, budeme tentokrát štědřejší než obvykle.

Chtěla bys umět kreslit své vlastní střihy, toužíš po tom posunout svůj koníček zase o krok dál. Právě teď máš jedinečnou šanci! Pošli nám svůj příběh, proč právě tvoje cesta by měla dojít svého naplnění, proč bys to měla být právě ty, kdo si Chytré pravítko zaslouží? Napiš nám, jak bys pravítko u sebe v dílničce použila a kdo ví, třeba to budeš zrovna ty, kdo si ho nakonec od nás 7. prosince odnese jednu sadu úplně ZADARMO! 

Dej si předsevzetí posunout se v šití dál! Teď přišel ten správný čas. Pro více informací si, prosím, prostuduj pravidla soutěže. ⬇️

vanocni-soutez-chp-banner