Soutěž

Velká vánoční soutěž s Chytrým pravítkem

Začátek soutěže: 16. listopadu 2020

Konec 1. části soutěže (=ukončení sběru příběhů): 30. listopadu 2020 (včetně)

Losování konečného vítěze: 7. prosince 2020.   

Podrobná pravidla

Jaké odměny rozdáváme? 

  1. Sada Chytré pravítko®
  2. Kupón ve výši 500 kč, který lze uplatnit v eshopu Šijeme hravě na chytrá pravítka nebo na elektronické (nikoli papírové!) střihy a online kurzy v sekci Modelace
  3. BONUS: Kupón ve výši 300 kč (použitelnost stejná jako v případě 2. výhry) pro autora nejlepšího příběhu dle našich čtenářů na sociální síti Facebook. 

 

Kde soutěž probíhá a kde je propagována? 

Soutěž probíhá na stránkách Šijeme hravě - formou sběru Vašich osobních příběhů - a to přes formulář, na který se proklikneš i přes banner níže. Šířena je přes sociální sítě a mezi odebíratele pravidelného newsletteru Šijeme hravě a odebíratele emailového občasníku o konstrukci a modelaci. 

vanocni-soutez-chp-banner

Co musíŠ pro výhru udělat? 

  1. Napsat nám svůj příběh a poslat nám ho přes formulář! Proč zrovna ty by sis sadu Chytré pravítko do své dílničky zasloužila a jak by si jí využila! Neboj se být kreativní, mezi zveřejněné příběhy vybereme právě ty, které nás nejvíce zaujmou a budou nejlépe zpracovány.
  2. V případě, že se tvůj příběh objeví mezi zveřejněnými na našem Facebooku, nasdílej jej na svém profilu. Získáš tak výhodu v boji o naší bonusovou výhru!

 

Jak a kdy budou výherci odměněni? 

30. listopadu s úderem půlnoci na 1.  prosince ukončíme sběr příběhů. Už následující den zveřejníme ty nejzajímavější z nich. Výběr těch nejlepších budeme mít na bedrech my (= Lenka Kovářová a Jana Schlegelová), vybereme jich pět až deset. A každý z autorů příběhu, který projde naším úvodním sítem, už neodejde s prázdnou!

Největší odměnou pro autora/autorku zveřejněného příběhu bude především účast v závěrečném losování, které proběhne 7. prosince 2020 a ve kterém vylosujeme jednu/jednoho z Vás, který od nás obdrží celou sadu Chytré pravítko v hodnotě 3935 Kč úplně zadarmo. Z losování ještě týž den uveřejníme na našem profilu na sociální síti facebook videozáznam, spojíme se s vítězem pro získání dodatečných údajů (adresa a telefon - ten nám můžeš nechat už v soutěžním formuláři, celý proces tak pomůžeš zefektivnit) a po jejich získání výhru obratem v ateliéru Šijeme hravě zabalíme a pošleme na cestu k vítězi. 

Ale ani ostatní, na které se štěstěna neusměje při samotném losování, nepřijdou zkrátka. Všichni ostatní autoři uveřejněných příběhů od nás obdrží kupón v hodnotě 500 kč - budou jej moci využít na koupi chytrých pravítek, základních střihů v elektronické podobě, nebo online kurzů modelací v našem eshopu. Kupón bude platný až do konce března 2021 a všichni takto ocenění autoři od nás mohou očekávat email s unikátním kódem právě během 7. prosince 2020! Prosíme tě tedy, emailovou adresu, kterou zadáš do formuláře, pečlivě zkontroluj, vyvaruj se překlepů atd. Jedině tak ti žádná výhra neproklouzne mezi prsty! :-)

Zároveň bude v prvních prosincových dnech probíhat bonusová soutěž na facebooku, z uveřejněných příběhů budou naši fanoušci vybírat ten nejlepší. Nezapomeň tedy dát vědět o soutěži i svým přátelům!

Podmínky účasti v soutěži

Účastnit soutěže se můžeš, pokud máš doručovací adresu na území České republiky nebo Slovenska. Účastí v soutěži zároveň souhlasíš s tím, že tě zařadíme mezi odběratele našeho pravidelně nepravidelného emailového občasníku o konstrukci a modelaci (odběr můžeš kdykoli v budoucnu zrušit). Tam probíráme Chytré pravítko (a nejen to!) ze všech možných úhlů. Čekají tě kapitoly věnované vybraným konstrukcím, nebo pánské a dětské kolekci. Patříš-li mezi ty, které konstrukce střihů a taje modelací zajímají, věříme, že jej oceníš a budeš se na něj dokonce těšit! :-) Zároveň vyjadřuješ souhlas s tím, že tvůj příběh může být zveřejněn na webových stránkách Šijeme hravě a facebookovém profilu (Šijeme hravě a Chytré pravítko) s tvými iniciály (ve formátu křestní jméno + 1. písmeno z příjmení - například Jana S.) a to včetně přiložené fotografie (pokud jsi ji přiložila). Souhlasíš i s tím, že v případě potřeby může být tvůj příběh krácen a korigován po jazykové stránce.

Pár formalit závěrem... 

Soutěž pořádá Šijeme hravě s.r.o. (SijemeHrave.cz, IČO: 09617248). Akce není žádným způsobem spojena, sponzorována, podporována či spravována společností Facebook. 

Záznamy nebyly nalezeny...