Soutěž

Velká vánoční soutěž s Chytrým pravítkem

Začátek soutěže: 16. listopadu 2020

Konec 1. části soutěže (=ukončení sběru příběhů): 30. listopadu 2020 (včetně)

Losování konečného vítěze: 7. prosince 2020.   

Podrobná pravidla

Jaké odměny rozdáváme? 

  1. Sada Chytré pravítko®
  2. Kupón ve výši 500 kč, který lze uplatnit v eshopu Šijeme hravě na chytrá pravítka nebo na elektronické (nikoli papírové!) střihy a online kurzy v sekci Modelace
  3. BONUS: Kupón ve výši 300 kč (použitelnost stejná jako v případě 2. výhry) pro autora nejlepšího příběhu dle našich čtenářů na sociální síti Facebook. 

 

Kde soutěž probíhá a kde je propagována? 

Soutěž probíhá na stránkách Šijeme hravě - formou sběru Vašich osobních příběhů - a to přes formulář, na který se proklikneš i přes banner níže. Šířena je přes sociální sítě a mezi odebíratele pravidelného newsletteru Šijeme hravě a odebíratele emailového občasníku o konstrukci a modelaci. 

vanocni-soutez-chp-banner

Co musíŠ pro výhru udělat? 

  1. Napsat nám svůj příběh a poslat nám ho přes formulář! Proč zrovna ty by sis sadu Chytré pravítko do své dílničky zasloužila a jak by si jí využila! Neboj se být kreativní, mezi zveřejněné příběhy vybereme právě ty, které nás nejvíce zaujmou a budou nejlépe zpracovány.
  2. V případě, že se tvůj příběh objeví mezi zveřejněnými na našem Facebooku, nasdílej jej na svém profilu. Získáš tak výhodu v boji o naší bonusovou výhru!

 

Jak a kdy budou výherci odměněni? 

30. listopadu s úderem půlnoci na 1.  prosince ukončíme sběr příběhů. Už následující den zveřejníme ty nejzajímavější z nich. Výběr těch nejlepších budeme mít na bedrech my (= Lenka Kovářová a Jana Schlegelová), vybereme jich pět až deset. A každý z autorů příběhu, který projde naším úvodním sítem, už neodejde s prázdnou!

Největší odměnou pro autora/autorku zveřejněného příběhu bude především účast v závěrečném losování, které proběhne 7. prosince 2020 a ve kterém vylosujeme jednu/jednoho z Vás, který od nás obdrží celou sadu Chytré pravítko v hodnotě 3935 Kč úplně zadarmo. Z losování ještě týž den uveřejníme na našem profilu na sociální síti facebook videozáznam, spojíme se s vítězem pro získání dodatečných údajů (adresa a telefon - ten nám můžeš nechat už v soutěžním formuláři, celý proces tak pomůžeš zefektivnit) a po jejich získání výhru obratem v ateliéru Šijeme hravě zabalíme a pošleme na cestu k vítězi. 

Ale ani ostatní, na které se štěstěna neusměje při samotném losování, nepřijdou zkrátka. Všichni ostatní autoři uveřejněných příběhů od nás obdrží kupón v hodnotě 500 kč - budou jej moci využít na koupi chytrých pravítek, základních střihů v elektronické podobě, nebo online kurzů modelací v našem eshopu. Kupón bude platný až do konce března 2021 a všichni takto ocenění autoři od nás mohou očekávat email s unikátním kódem právě během 7. prosince 2020! Prosíme tě tedy, emailovou adresu, kterou zadáš do formuláře, pečlivě zkontroluj, vyvaruj se překlepů atd. Jedině tak ti žádná výhra neproklouzne mezi prsty! :-)

Zároveň bude v prvních prosincových dnech probíhat bonusová soutěž na facebooku, z uveřejněných příběhů budou naši fanoušci vybírat ten nejlepší. Nezapomeň tedy dát vědět o soutěži i svým přátelům!

Podmínky účasti v soutěži

Účastnit soutěže se můžeš, pokud máš doručovací adresu na území České republiky nebo Slovenska. Účastí v soutěži zároveň souhlasíš s tím, že tě zařadíme mezi odběratele našeho pravidelně nepravidelného emailového občasníku o konstrukci a modelaci (odběr můžeš kdykoli v budoucnu zrušit). Tam probíráme Chytré pravítko (a nejen to!) ze všech možných úhlů. Čekají tě kapitoly věnované vybraným konstrukcím, nebo pánské a dětské kolekci. Patříš-li mezi ty, které konstrukce střihů a taje modelací zajímají, věříme, že jej oceníš a budeš se na něj dokonce těšit! :-) Zároveň vyjadřuješ souhlas s tím, že tvůj příběh může být zveřejněn na webových stránkách Šijeme hravě a facebookovém profilu (Šijeme hravě a Chytré pravítko) s tvými iniciály (ve formátu křestní jméno + 1. písmeno z příjmení - například Jana S.) a to včetně přiložené fotografie (pokud jsi ji přiložila). Souhlasíš i s tím, že v případě potřeby může být tvůj příběh krácen a korigován po jazykové stránce.

Pár formalit závěrem... 

Soutěž pořádá Šijeme hravě s.r.o. (SijemeHrave.cz, IČO: 09617248). Akce není žádným způsobem spojena, sponzorována, podporována či spravována společností Facebook. 

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení