V termínu od 3. do 11. června nebudeme expedovat eshop s fyzickým zbožím. Digitální zboží bude odcházet beze změny. Děkujeme za pochopení!

Podzim s Chytrým pravítkem

(JIŽ PROBĚHLO) Podzim s Chytrým pravítkem®

Připravili jsme si pro tebe podzimní soutěž o ceny spojené s Chytrým pravítkem!

Jsi tvořivá duše, chceš se učit novým věcem a vystřelit svůj koníček na úplně jinou úroveň? Do toho, teď máš šanci zabojovat a získat Chytré pravítko® a online kurzy konstrukce a modelace s ním spojené úplně zadarmo!

Chytré pravítko® je nástroj, pomocí kterého se naučíš konstruovat základní střihy na míru a to bez vzorečků a počítání. Pokud jsi o něm ještě nikdy neslyšela, zvaž, jestli si nejdřív nenastudovat náš článek na blogu.

Případně si můžeš pročíst celý seriál o konstrukci a modelaci, kde Chytré pravítko® poznáš opravdu ze všech možných úhlů pohledu:

  1. O konstrukci a modelaci (I.) - Základní střihy a modelování
  2. O konstrukci a modelaci (II.) - Chytré pravítko v otázkách a odpovědích
  3. O konstrukci a modelaci (III.) - Sukně, sukně a zase sukně
  4. O konstrukci a modelaci (IV.) - Tričko, to je úplný základ!
  5. O konstrukci a modelaci (V.) - A co děti nebo muži?

Ale teď už pojďme honem k soutěži samotné. Nejprve se seznamme s jejím hlavním rámcem.

Začátek soutěže: 6. října 2022

Konec sběru odpovědí přes formulář: 9. října 2022 v 23:59.59 :-)

Odhalení pěti nejprodávanějších střihů v daném období: 10. října 9:00 na youtube kanálu Šijeme hravě, následně i na dalších sociálních sítích. 

Losování vítězů: 10. října 2022.   

Jaké odměny rozdáváme? 

Pravidla soutěže, aneb co udělat pro výhru? 

Prohlídni si v eshopu Šijeme hravě kompletní nabídku střihů a pokus se mezi nimi identifikovat ten, který byl v období od 1. října 2021 do 30. září 2022 ten nejprodávanější! Pak už stačí tento svůj tip odeslat nám pomocí formuláře, vyplnit pár základních údajů o sobě a odklikat pár nezbytných souhlasů.

Už v pondělí 10. října v 9:00 ti odhalíme pětici našich nejprodávanějších střihů ve zmíněném období. Odhalení proběhne na našem youtube kanálu, následně i na našich dalších sociálních sítích. Tentýž den budeme losovat i výherce a záznam z losování zveřejníme.
 
Bude-li tvůj tip mezi odhalenou pěticí (a nemusí to být nutně ten úplně nejprodávanější, stačí když se trefíš do jednoho z těch pěti vyhlášených), bude i tvé jméno v osudí.

 

Soutěž probíhá formou sběru odpovědí přes formulář, na který se proklikneš třeba i přes banner níže. 

Soutěž je šířena je přes sociální sítě a mezi odběratele pravidelného newsletteru Šijeme hravě a odběratele emailového občasníku o konstrukci a modelaci. 

bannery-kategorie

Jak a kdy budou výherci odměněni? 

Výherce budeme kontaktovat ještě týž den - v pondělí 10. října a to emailem. Bude třeba, abys doplnil(a) nějaké své osobní údaje - jako doručovací adresu například. Balíček s výhrou ti odešleme do dvou pracovních dní od doplnění těchto informací z tvé strany. Zároveň všem oceněným pošleme i SMS na telefon, který nám ve formuláři nechají.

V případě 4. a 5. výhry výhry - tj. výhry slevového kuponu na sadu Chytré pravítko® - obdržíš tento kupon opět emailem ještě týž den - tedy v pondělí 10. října. Bude mít avizovanou hodnotu 15 % a půjde uplatnit na sadu Chytré pravítko® až do 30. ledna 2023. 

Podmínky účasti v soutěži

Účastnit soutěže se můžeš, pokud máš doručovací adresu na území České republiky nebo Slovenska. Účastí v soutěži zároveň souhlasíš s tím, že tě zařadíme mezi odběratele našeho pravidelně nepravidelného emailového občasníku o konstrukci a modelaci (odběr můžeš kdykoli v budoucnu zrušit). Tam probíráme Chytré pravítko (a nejen to!) ze všech možných úhlů. Čekají tě kapitoly věnované vybraným konstrukcím, nebo pánské a dětské kolekci. Patříš-li mezi ty, které konstrukce střihů a taje modelací zajímají, věříme, že jej oceníš a budeš se na něj dokonce těšit! Po ukončení emailového občasníku ti pak bude chodit i newsletter s novinkami ze světa Šijeme hravě (posíláme zpravidla 1x týdně). Oba odběry (občasník i newsletter) jsou samozřejmě zdarma a lze se z nich odhlásit jedním klikem.

Upozorňujeme, že dle pravidel soutěže lze použít jeden email/telefonní číslo jen na jediné odeslání formuláře. Nelze tedy pod jedním emailem/telefonním číslem registrovat vícero odpovědi a očekávat navýšení šance na výhru v závěrečném losování. Odhalí-li organizátor soutěže podobné pokusy a identifikuje-li je jako možný pokus o narušení férovosti soutěže, vyhrazuje si plné právo podezřelé lístky do osudí vůbec nezařadit a osobu, která se tohoto narušení dopustí, ze soutěže úplně vyřadit.

Pár formalit závěrem... 

Soutěž pořádá Šijeme hravě s.r.o. (SijemeHrave.cz, IČO: 09617248). Akce není žádným způsobem spojena, sponzorována, podporována či spravována společností Meta či Google.