#MIKROSOUTEZ - základní informace a pravidla

Mikrosoutěž bývá označována hashtagem #mikrosoutez, probíhá nepravidelně. A to ve stories na Instagramu a Facebooku. Z podstaty stories její vyhodnocení přichází po 24 hodinách. Její výsledky jsou vyhlášeny veřejně opět ve stories - jak na Instagramu, tak i Facebooku. Pokud soutěž probíhá souběžně na vícero sociálních sítích, vyhodnocuje se každý kanál zvlášť. Každé kolo mikrosoutěže může mít tedy tolik vítězů, kolik sociálních sítí mikrosoutěž opanovala. 

Pravidla

  • Podstatou je správně, nejrychleji, nejzajímavěji (závisí na zadání každého kola) odpovědět na nějakou otázku, která je předmětem daného kola.
  • Pokud tomu zadání kola odpovídalo, je možné vítěze mikrosoutěže losovat. Losování bude přenášeno živě na sociálních sítích Šijeme hravě.
  • Odpovídat je třeba přes aktivní samolepku přímo ve stories.
  • Mikrosoutěže se můžeš zúčastnit, pokud máš doručovací adresu v České republice nebo na Slovensku.
  • V každém kole se můžeš zúčastnit jen jednou. Souběžná účast na vícero sociálních sítích není dovolena!
  • Z mikrosoutěže jsou vyloučeny zaměstnanci nebo osoby úzce spolupracující s Šijeme hravě s.r.o. Odpovídat mohou, ale co se týče vyhodnocení, nebudou jejich odpovědi brány v potaz. Vzhledem k tomu, že od nás odměnu už dostávají, předají svou šanci na výhru dalším! Děkujeme za pochopení. :-) Čistě účastníci partnerského programu se účastnit mohou bez omezení.  
  • V mikrosoutěži můžeš vyhrát drobné výhry, které se mohou v každém kole lišit... Jejich hodnota ale nepřesáhne 55 Kč (resp. stejnou částku v EUR). Odměna může být elektronická (nejčastěji slevový kupon) i fyzická v podobě drobného zboží (nálepky, nášivky, štítky ŠH atd.), které po domluvě pošleme vítězi poštou formou obyčejného psaní.
  • Šijeme hravě si vyhrazuje právo tato pravidla mezi jednotlivými koly mikrosoutěže měnit.

Mikrosoutěž pořádá Šijeme hravě s.r.o. (SijemeHrave.cz, IČO: 09617248). Akce není žádným způsobem spojena, sponzorována, podporována či spravována společností Meta.