V termínu od 3. do 11. června nebudeme expedovat eshop s fyzickým zbožím. Digitální zboží bude odcházet beze změny. Děkujeme za pochopení!

Rekapitulace | Chytré pravítko (a Šijeme hravě) na Brno Patchwork Meeting 2024

Ve dnech 19. až 21. dubna se tým Šijeme hravě v kompletní sestavě zúčastnil veletrhu BPM  - Brno Patchwork Meeting v pavilonu E na brněnském výstavišti. A nejen to! Letos jsme dokonce měli posilu. A to v podobě Pavla Musila, který tvoří pod značkou Tvůj oděvník (@tvuj_odevnik, pm-design.cz). Sám Chytré pravítko používá a hrdě o něm prohlašuje, že mu změnilo pohled na celou jeho tvorbu. Pavel Lenku doplňoval v pravidelných workshopech, kterých se o prodlouženém víkend uskutečnilo hned několik. V sobotu a v neděli dokonce některé workshopy vedl a navíc se chopil i nějakých těch workshopů neplánovaných, které se uskutečnily v mezičasech. Zájem byl! Nejednou jste se kolem rýsovacího stolu rovnali do několika řad. Moc si toho vážíme!

Rády bychom touto formou poděkovaly všem, kteří se u nás na stánku byť jen zastavili. Ať už neplánovaně, nebo zcela cíleně.

Nevíš ještě, co je to Chytré pravítko®? Přečti si třeba náš článek na blogu, nebo podrobně prostuduj seriál o konstrukci a modelaci!

Zájem jste měli i o naše papírové střihy a další šicí drobnosti. Několik z vás odjelo z veletrhu s lepšími nůžkami, zaprášilo se po náhradních čepelích do řezacích koleček. Úspěch měli také naše štítky z pratelného papíru nebo naše cedulky, které nově tiskneme na saténové stuhy. Veletrh je také příjemnou příležitostí potkat se osobně s těmi, se kterými komunikujeme běžně jen po mailech. Nebo třeba jen přes sociální sítě. 

Zvlášť děkujeme i těm z Vás, kteří už doma to své pravítko máte a na akci jste se přijeli podělit o své zkušenosti. Děkujeme i organizátorům celé akce za bezproblémový průběh, děkujeme i ostatním přátelským vystavovatelům za atmosféru, kterou jsme spolu dohromady všichni vytvořili. My se určitě za rok do Brna vrátíme. S návštěvou příštího ročníku určitě neváhejte.