Tisk střihů

Máš doma nějaké střihy ve formátu A0 a nemáš si je kde vytisknout? Máme pro tebe řešení - pošli je k nám, my ti je vytiskneme a pošleme ti je zpátky zabalené v obálce!

Tiskneme barevně na formát A0 - tzn. 84,1x118,9 cm (resp. 33,11x46,81 palců) na našem vlastním stroji HP DesignJet T1600. 

Střihy, které nám pošleš k tisku, nemusí být od Šijeme hravě. Tiskneme i jiné tvůrce! České i zahraniční. Podmínkou je jen PDF formát a vyhovující rozměr střihu.

Jak zjistím, jestli se můj střih vejde na A0?

Otevři si svůj střih v PDF formátu v aplikaci Adobe Reader. Podívej se přes hlavní nabídku Soubor ~ Vlastnosti na první záložku Popis, kde dole v bloku Další volby najdeš informaci o velikosti stránky. Ta by se měla vejít do limitu 33,11x46,81 palců (resp. 84,1x118,9 cm).

Pokud je kratší rozměr tvého střihu větší než 84,1 cm, vytisknout jej nedokážeme!

Kratší rozměr je pro nás naprosto limitující!

Pokud ale tvůj střih překročí limit pro ten větší ze dvou rozměrů - 118,9 cm, vytisknout ho dokážeme, nicméně počítej s tím, že výsledná cena bude vyšší než inzerovaných 89 Kč. Objednávku nám v takovém případě odešli a vyčkej, spojíme se s tebou.

Nejlevnější tisk střihů v Liberci!

Naše cena je bezkonkurenční především pro všechny, které hledají výhodný tisk střihů v Liberci. V žádném místním copy centru se na takovou cenu nedostaneš. Objednej přes eshop, zvol osobní odběr a po výzvě si střihy vyzvedni u nás v ateliéru. Přímo v centru města - v Moskevské ulici (357/17). 

1 položek celkem
Tisk střihu A0
Tisk střihu A0
Odesíláme do dvou pracovních dnů
89 Kč / strana A0

DŮLEŽITÉ - PŘEČTI SI NÁSLEDUJÍCÍ POKYNY! Předejdeš tím prodlevě ve vyřízení tvé objednávky.  Nejprve klikni na tlačítko Nahraj střihy a nahraj soubory PDF (max. 5)...

3010