#DNESMASVATEK - základní informace a pravidla

Soutěž bývá označována hashtagem #dnesmasvatek, probíhá nepravidelně. A to buď ve skupině na Facebooku, nebo na Instagramu (nebo na obou kanálech současně). Vyhodnocení proběhne vždy v ohlášeném termínu, nejpozději do 10 dnů od vyhlášení kola soutěže. Výsledky soutěže jsou vyhlášeny veřejně jak na Instagramu, tak i Facebooku ve skupině. 

Pravidla

  • Podstatou je odpovědět v komentáři svými slovy na otázku, která je spojena s nějakým střihem od Šijeme hravě. V jednotlivých kolech může (ale nutně nemusí...) být požadováno přidání fotografie výrobku dle tohoto střihu do komentáře.
  • Soutěžící bere na vědomí, že poskytnutím této fotografie a svého osobního komentáře dává Šijeme hravě s.r.o. souhlas s jejím anonymizovaným použitím v rámci všech našich firemních kanálů. Tím je myšleno především použití v emailovém newsletteru a zveřejnění na našich sociálních sítích (a to i v rámci sponzorovaných příspěvků!). 
  • Pokud tomu zadání soutěže odpovídá, je možné vítěze soutěže losovat. Losování bude přenášeno živě na sociálních sítích Šijeme hravě.
  • Odpovídat je třeba přes komentář u příspěvku s vyhlášením soutěže.
  • Soutěže se můžeš zúčastnit, pokud máš doručovací adresu v České republice nebo na Slovensku.
  • V každém kole se můžeš zúčastnit jen jednou. Souběžná účast na vícero sociálních sítích není dovolena!
  • Ze soutěže jsou vyloučeny zaměstnanci nebo osoby úzce spolupracující s Šijeme hravě s.r.o. Odpovídat mohou, ale co se týče vyhodnocení, nebudou jejich odpovědi brány v potaz. Vzhledem k tomu, že od nás odměnu už dostávají, předají svou šanci na výhru dalším! Děkujeme za pochopení. :-) Čistě účastníci partnerského programu se účastnit mohou bez omezení. 
  • V soutěži můžeš vyhrát slevový kupon, který lze uplatnit v eshopu za střihy, návody, či online kurzy. Hodnota kuponu je oznámena v rámci vyhlášení kola soutěže, pohybuje se kolem 200 Kč (resp. stejnou částku v EUR). Vítězný kupon má platnost tři měsíce a lze jej z technických důvodů uplatnit pouze v rámci jednoho nákupu (nelze jej dělit!). Zároveň upozorňujeme, že na papírové střihy se vztahuje jen do výše 20 % z ceny. Elektronické zboží jím lze hradit úplně - bez omezení.
  • Šijeme hravě si vyhrazuje právo tato pravidla mezi jednotlivými koly soutěže měnit.

Soutěž pořádá Šijeme hravě s.r.o. (SijemeHrave.cz, IČO: 09617248). Akce není žádným způsobem spojena, sponzorována, podporována či spravována společností Meta.