Z důvodu naší cesty a účasti na veletrhu Brno Patchwork Meeting 2024 neproběhne v pátek 19. dubna a v pondělí 22. dubna pravidelná expedice eshopu s fyzickým zbožím. Zaplacené objednávky expedujeme naposledy ve středu 17. dubna, následně pak až v úterý 23. dubna. Digitální zboží odchází beze změny. Děkujeme za pochopení!

Slavíme tři roky s Chytrým pravítkem

Slavíme tři roky od uvedení sady Chytré pravítko na český trh! Oslav to s námi.

Pravidla soutěže: 

1️⃣ Napiš příspěvek na svém (!) Facebooku či Instagramu, ve kterém popiš svůj příběh o tom, jak jsi se stala amatérskou švadlenkou, jak ti šití změnilo život a co by sis přála ušít, kdybys měla správné nástroje a dovednosti.

2️⃣ Přidej do svého příspěvku hashtag #SnyOSiti (#SnyOŠití) a označ naši stránku na FB Šijeme hravě nebo Chytré pravítko a nebo náš profil na IG (@sijemehrave.cz)

3️⃣ Sdílej tento příspěvek VEŘEJNĚ na svém profilu.

Nejinspirativnější příběh vyhraje látky v hodnotě 3.000 podle vlastního výběru! 🎁 Vybírat budeš moci ze všech skladových zásob v eshopu sijemehrave.cz. Porotci soutěže jsou Lenka Kovářová, Jana Schlegelová. Ze soutěže jsou vyloučeny zaměstnanci nebo osoby úzce spolupracující s Šijeme hravě s.r.o. Sepisovat příběhy mohou, nicméně co se týče vyhodnocení, nebudou jejich příspěvky brány v potaz. Vzhledem k tomu, že od nás odměnu už dostávají, předají svou šanci na výhru dalším! Děkujeme za pochopení. :-) Účastníci partnerského programu se účastnit mohou bez omezení. 

Soutěž začíná 4. července 2023 a končí 31.7. 2023, vyhodnocení proběhne v průběhu první poloviny srpna. Výherce bude kontaktován přes kanál, který si zvolil ke sdílení svého příběhu (tzn. buď přes Facebook messenger, nebo zprávu na Instagramu). Neváhej a začni psát svůj příběh. Těšíme se na vaše inspirativní příspěvky a příběhy! 💖 

Soutěž pořádá Šijeme hravě s.r.o. (SijemeHrave.cz, IČO: 09617248). Akce není žádným způsobem spojena, sponzorována, podporována či spravována společností Meta.

latky