1. díl - Jak lépe porozumět svému šicímu stroji

110 Kč / ks 90,91 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

První ze série webinářů (online kurzů) pro začátečníky se věnoval problematice šicího stroje. Po jeho shlédnutí už nebudeš tápat v tom, jak tvůj šicí stroj funguje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Co se ve webináři Jak lépe porozumět svému šicímu stroji naučíš

  • Vysvětlíme si, co umí základní šicí stroj, overlock a coverlock.
  • Podíváme se podrobněji na základní šicí stroj.
  • Dozvíš se, jaký je rozdíl mezi mechanickým šicím strojem a strojem elektronickým.
  • Pojmenujeme si nejdůležitější části stroje a řekneme si, k čemu slouží.
  • Ukážu Vám pár triků, jak se naučit svůj šicí stroj rychle a bezpečně ovládat.
  • Připraven je pro tebe i dárek, díky kterému půjde nácvik jako po másle.

 

Ukázka: Rozdíl mezi mechanickým a elektronickým šicím strojem

Podívej se na sestříhanou část kapitoly, kde Lenka popisuje rozdíly mezi mechanickým a elektronickým šicím strojem.

Kdo je Lenka Kovářová, tvůj průvodce webinářem? Lenka je zakladatelka značky Šijeme hravě. Je konstruktérkou všech našich střihů, stejně tak jako autorka unikátní metody konstrukce střihu bez počítání pomocí Chytrého pravítka (Co je to Chytré pravítko?). Mimo to byla Lenka v letech před-covidových lektorkou pravidelných kurzů šití od začátečníků po pokročilé, které se pravidelně konaly v našem libereckém ateliéru. 

 

 

Webináře Šijeme ŽIVĚ - Webináře, které tě uvedou do světa šití

Série webinářů pro začátečníky měla dohromady deset pokračování. K dispozici jsou tyto díly buď samostatně, nebo v cenově zvýhodněné sadě všech deseti pokračování

A co o webinářích Šijeme ŽIVĚ říkají naše kurzistky?quote

"Všechny webináře pečlivě připravené, jako úplný začátečník oceňuji vysvětlení úplných základů. Cena je velice příznivá a možnost se k jednotlivým dílům vracet ze záznamů, je skvělé."
— Pavlína V.
"Přestože byly webináře pro začínající švadlenky, pořád mám pocit, že jsem notorický začátečník a v podstatě nebylo nic, co by mě nezaujalo nebo co jsem již věděla, ale našlo se i dost věcí, kdy oproti jiným švadlenkám byly postupy jiné, možná i jednodušší. Věřím, že budou na podzim pokračovat a už se moc těším."
— Lada P.
quote"Ja som vytiahla sijaci stroj asi po 20 tich rokoch. Tento webinar som stretla na fb nahodou a som zan velmi vdacna. Naucila som sa vela uzitocnych veci od profesionala. Bolo to vcelku prijemne, som vdacna za Vas cas a chvile stravene vo Vasej virtulanej spolocnosti. Vsetko na jednotku. Tesim sa na jesenne pokracovanie a nove poznatky."
Jana B.
quote"Mnohokrát děkuji za všech 10 webinářů, přestože byly určené začátečníkům a já jsem hobby švadlenka už 30 let, byly pro mě velkým přínosem. Hned v prvních dílech jsem se dozvěděla informace, které nikde jinde nenajdu, protože vycházejí z praxe lektorky. V každém dílu ví přesně, o čem mluví, je laskavá, vtipná, poutavě a srozumitelně vysvětluje jakékoliv téma, odpovídá na otázky. Bavilo mě si vše vyzkoušet v praxi dle domácích úkolů, vytisknout si svá vlastní skripta, vyrábět vzorníky. Doporučuji každému, kdo se rozhodl tvořit a relaxovat u šicího stroje :)."
Mirka S.

Více hodnocení našich kurzistek najdete na kartě Hodnocení celé série Šijeme ŽIVĚ pro začátečníky.

 

Co dostaneš, když si webinář zakoupíš

akademieWebinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Pokud od nás objednáváš online webinář (nebo návod na šití) poprvé, instrukce jak se do akademie přihlásit, ti přijdou na tvou emailovou adresu. Hledej email s předmětem Návody a webináře - objednávka č. (následuje číslo tvé objednávky). 

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 21. ledna 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny pracovní listy a informace o tom, jak zpracovat první ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Webináře a online kurzy šití
Zaměření: Šití, Šicí stroj
Formát: Záznam live webináře, Online výukové video
Typ: Webinář

Jaký je rozdíl mezi elektronickým a mechanickým šicím strojem? (Sestříhaný výňatek z webináře))

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: