V pátek 29. září nebude expedován eshop s fyzickým zbožím. K pravidelné expedici 3x týdně (zpravidla pondělí, středa, pátek) se vrátíme příští týden. Elektronické zboží odchází beze změny, do pár minut po zaregistrování platby. Pro rychlé vyřízení použijte platební bránu!

10. díl - Kolová sukně

110 Kč / ks 90,91 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Desátý díl ze série webinářů (živých online kurzů) bude už hodně založen na praktickém cvičení. Budeme se učit šít kolovou a půlkolovou sukni. Vysílali jsme ŽIVĚ (8. dubna ve 20:00)! Toto je záznam z onoho vysílání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Desátý díl ze série webinářů (=online kurzů šití) pro začátečníky nesl název Kolová sukně. Průvodcem webináře byla tradičně Lenka Kovářová, zakladatelka Šijeme hravě a dlouholetá lektorka kurzů šití se vzděláním i praxí v oboru. 

Co se v online kurzu naučíš?

  • Jak vytvořit střih na kolovou a půlkolovou sukni
  • Šití do pevného pásku na zip
  • Šití do nápletu
  • Šití do dílu sukně - sedla
  • Jak na skrytý zip
  • Jak na jednostranně krytý zip
  • Šití délky sukně v ruce - ruční zadní křížkový skrytý steh

Šijeme ŽIVĚ - série webinářů pro začátečníky

Co dostanu, když si produkt zakoupím

Webinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 8. dubna 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny materiály a informace o tom, jak zpracovat další ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

Živé webináře Šijeme ŽIVĚ: Úplný návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: