3. díl - Jak vybrat správnou jehlu a nit a jak se o svůj stroj starat

110 Kč / ks 90,91 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Třetí díl ze série webinářů pro začátečníky se věnoval problematice jehel a nití, pověděli jsme si také něco o tom, jak se o šicí stroj správně starat. Živě jsme vysílali 4. února, toto je záznam z vysílání! Měli jsme i zajímavého hosta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Co se ve třetím webináři naučíš

  • Řekli jsme si čím šít a jaké nitě vybírat.
  • Naučili jsme se vybrat správnou jehlu k materiálu.
  • Pověděli jsme si o tom, čím to, že se látka ve stroji posouvá a jak se vyhnout problémům s posunem.
  • Náš host byl Jan Uretschlägel - prodej a servis strojů. Prozradil nám, jak se o stroj starat a odpověděl na všetečné otázky. Honzu můžeš znát z našich videí na youtube (Vybíráme základní šicí stroj a Porovnání dvou typů overlocků).

 

Ukázka: Způsoby podávání látky v šicích strojích

Podívej se na ukázku z tohoto webináře, kde Lenka popisuje jednotlivé způsoby posouvání látky v základních šicích strojích.

Kdo je Lenka Kovářová, tvůj průvodce webinářem? Lenka je zakladatelka značky Šijeme hravě. Je konstruktérkou všech našich střihů, stejně tak jako autorka unikátní metody konstrukce střihu bez počítání pomocí Chytrého pravítka (Co je to Chytré pravítko?). Mimo to byla Lenka v letech před-covidových lektorkou pravidelných kurzů šití od začátečníků po pokročilé, které se pravidelně konaly v našem libereckém ateliéru. 

 

 

Webináře Šijeme ŽIVĚ - Webináře, které tě uvedou do světa šití

Série webinářů pro začátečníky měla dohromady deset pokračování. K dispozici jsou tyto díly buď samostatně, nebo v cenově zvýhodněné sadě všech deseti pokračování

A co o webinářích Šijeme ŽIVĚ říkají naše kurzistky?quote

"Všechny webináře pečlivě připravené, jako úplný začátečník oceňuji vysvětlení úplných základů. Cena je velice příznivá a možnost se k jednotlivým dílům vracet ze záznamů, je skvělé."
— Pavlína V.
"Přestože byly webináře pro začínající švadlenky, pořád mám pocit, že jsem notorický začátečník a v podstatě nebylo nic, co by mě nezaujalo nebo co jsem již věděla, ale našlo se i dost věcí, kdy oproti jiným švadlenkám byly postupy jiné, možná i jednodušší. Věřím, že budou na podzim pokračovat a už se moc těším."
— Lada P.
quote"Ja som vytiahla sijaci stroj asi po 20 tich rokoch. Tento webinar som stretla na fb nahodou a som zan velmi vdacna. Naucila som sa vela uzitocnych veci od profesionala. Bolo to vcelku prijemne, som vdacna za Vas cas a chvile stravene vo Vasej virtulanej spolocnosti. Vsetko na jednotku. Tesim sa na jesenne pokracovanie a nove poznatky."
Jana B.
quote"Mnohokrát děkuji za všech 10 webinářů, přestože byly určené začátečníkům a já jsem hobby švadlenka už 30 let, byly pro mě velkým přínosem. Hned v prvních dílech jsem se dozvěděla informace, které nikde jinde nenajdu, protože vycházejí z praxe lektorky. V každém dílu ví přesně, o čem mluví, je laskavá, vtipná, poutavě a srozumitelně vysvětluje jakékoliv téma, odpovídá na otázky. Bavilo mě si vše vyzkoušet v praxi dle domácích úkolů, vytisknout si svá vlastní skripta, vyrábět vzorníky. Doporučuji každému, kdo se rozhodl tvořit a relaxovat u šicího stroje :)."
Mirka S.

Více hodnocení našich kurzistek najdete na kartě Hodnocení celé série Šijeme ŽIVĚ pro začátečníky.

 

Co dostaneš, když si webinář zakoupíš

akademieWebinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Pokud od nás objednáváš online webinář (nebo návod na šití) poprvé, instrukce jak se do akademie přihlásit, ti přijdou na tvou emailovou adresu. Hledej email s předmětem Návody a webináře - objednávka č. (následuje číslo tvé objednávky). 

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 4. února 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny pracovní listy a informace o tom, jak zpracovat první ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Webináře a online kurzy šití
Zaměření: Šití, Šicí stroj
Formát: Záznam live webináře, Online výukové video
Trvání: 60 minut +

Jak stroj posouvá látku?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: