V pátek 29. září nebude expedován eshop s fyzickým zbožím. K pravidelné expedici 3x týdně (zpravidla pondělí, středa, pátek) se vrátíme příští týden. Elektronické zboží odchází beze změny, do pár minut po zaregistrování platby. Pro rychlé vyřízení použijte platební bránu!

8. díl - Šití nákupní tašky + střih

110 Kč / ks 90,91 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Osmý díl ze série webinářů (živých online kurzů) se z velké části věnoval praktickému cvičení. Učili jsme se šít podšitou nákupní tašku. Živě jsme vysílali 25. března 2021, toto je záznam z onoho vysílání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osmý díl ze série webinářů (=online kurzů šití) pro začátečníky nesl název Šití nákupní tašky + střih. Průvodcem webináře byla tradičně Lenka Kovářová, zakladatelka Šijeme hravě a dlouholetá lektorka kurzů šití se vzděláním i praxí v oboru. 

Co se v online kurzu naučíš?

  • Naučíme se jak na různé druhy pásků.
  • Řekneme si něco o podžehlování obecně.
  • Ukážeme si, jak ušít celou tašku s podšívkou - a to včetně střihu, který máš v ceně kurzu.
  • Povíme si o podšívce - co to je a jaký účel splňuje.
  • Povíme si také, čím kreslit a čím stříhat.

Šijeme ŽIVĚ - série webinářů pro začátečníky

Co dostanu, když si produkt zakoupím

 

 

Webinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 25. března 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny materiály a informace o tom, jak zpracovat další ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Webináře a online kurzy šití
Zaměření: Šití
Formát: Záznam live webináře, Online výukové video

Živé webináře Šijeme ŽIVĚ: Úplný návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: