V termínu od 3. do 11. června nebudeme expedovat eshop s fyzickým zbožím. Digitální zboží bude odcházet beze změny. Děkujeme za pochopení!

9. díl - Kosmetická taštička a šití z koženky

110 Kč / ks 90,91 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Devátý díl ze série webinářů (živých online kurzů) bude už hodně založen na praktickém cvičení. Budeme se učit šít kosmetickou taštičku z koženky. Živé vysílání proběhlo 1. dubna 2021! Toto je záznam z onoho vysílání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Devátý díl ze série webinářů (=online kurzů šití) pro začátečníky nese název Kosmetická taštička a šití z koženky. Průvodcem webináře byla tradičně Lenka Kovářová, zakladatelka Šijeme hravě a dlouholetá lektorka kurzů šití se vzděláním i praxí v oboru. 

Co se v online kurzu naučíš?

  • Jak šít koženku
  • Střih a návod na kulatý kosmetický pytlíček
  • Střih a návod na taštičku na zip

Šijeme ŽIVĚ - série webinářů pro začátečníky

Co dostanu, když si produkt zakoupím

 Webinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 1. dubna 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny materiály a informace o tom, jak zpracovat další ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Webináře a online kurzy šití
Zaměření: Šití
Formát: Záznam live webináře, Online výukové video

Živé webináře Šijeme ŽIVĚ: Úplný návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: