Kurzy šití a střihu

At už je šití tvým koníčkem, nebo si chceš splnit svůj sen a podnikat v této oblasti,  je volba učit se od zkušeného lektora skvělou investicí. Máš dvě možnosti, jak se se mnou potkat. Můžeme se potkat ONLINE - pomocí online webinářů nebo kurzů, které ti nabízíme buď živě a nebo ze záznamu. Ke každému typu se můžeš opakovaně vracet podle svých možností. Kurz ti bude zpřístupněn v Akademii Šijeme hravě kdykoliv a doživotně. Všechny naše online kurzy najdeš v podkategorii Webináře.

Pokud se řadíš mezi pokročilejší švadlenky a zajímá tě téma střihových modelací, podívej se na naše online video kurzy modelací ze základních střihů. V nich tě naučím, jak využít základní střihy a přetvářet je k obrazu svému. Pokud jsi velký fajnšmekr, doporučím ti ještě naše Chytré pravítko®. Zmíněné kurzy modelací jsou totiž i součástí kurzů, které dostaneš společně se sadou Chytrého pravítka®. Pokud tě tedy mimo střihových modelací zajímá i konstrukce samotných základních střihů na míru (a to bez vzorečků a počítání!), určitě si o Chytrém pravítku něco zjisti!

banner-chp-demo-zdarma

Čtyřikrát do roka také pořádáme relaxačně-šicí víkendy, na kterých si pod mým dohledem můžeš ušít cokoli jen budeš chtít. Jsem zakladatelka Šijeme hravě, jsem autorkou všech našich střihů - takovou kreativní duší naší firmy. Zároveň jsem v minulosti dlouhá léta vedla kurzy šití a střihu v Liberci. Pod mým vedením se neztratíš, důležitými momenty tvého projektu tě provedu. Navíc si společně s ostatními užiješ spoustu zábavy.

Načerpat atmosféru z našich minulých výjezdů můžeš na našem instagramu!

  • #sijemeusedlaka - děvčata si v rámci víkendu mohla ušít i sako! Roubenka u sedláka je nádherná! Veškeré její kvality doceníme v teplejším počasí. Vracíme se sem v květnu 2024!
  • #sijemevjanovicich #sijemeustepana - Ranč u Štěpána nám nabídl vynikající zázemí pro tvoření. Obrovská společenská místnost, spousta prostoru pro stříhání. Sem se budeme určitě vracet.
  • #sijemevdymokurech - náš druhý výjezd, panovalo krásné počasí a výborná nálada.
  • #sijemepodtroskami - úplně první zastávka našich relaxačně šicích víkendu. V Rovensku pod Troskami jsme strávili sychravý jarní víkend.

Nejbližší termíny relaxačních šicích víkendů jsou:

1 položek celkem
webináře produktové foto (1)
Tip
–10 %
990 Kč / ks

Toužíš se naučit šít, ale dosud ti chyběla odvaha se do toho pustit? Ráda bys začala pod dohledem profesionála, ale nedostává se ti času navštívit nějaký z veřejných kurzů šití...

M-3004