Modelace ze základních střihů

Modelování je způsob, jak ze základního střihu můžeš vytvořit jakýkoliv střih podle své fantazie. K modelování budeš potřebovat základní střih.

Základní střih si můžeš představit jako jednoduchý přesně padnoucí střih na míru postavě s minimem členění, který kopíruje obrys těla tak, jak vyžadují oděvy a materiály, pro které je střih určený. Je to jakýsi "obal" přesně na postavu. Základní střih už samozřejmě můžeš použít na šití jednoduchého oděvu, ale právě pomocí modelace a členěním z něj můžeš vytvořit nekonečné množství střihových variant.

Základní střih si můžeš zkonstruovat sama podle svých měr. Jednoduše - za pár minut - třeba za pomocí Chytrého pravítka®.

Základní střih můžeš ale získat i jinak! Jako vodítko můžeš využít i základní střih dostupný přes eshop Šijeme hravě. Při výběru velikosti nezapomeň přihlížet k tabulce velikostí a postupuj podle návodu v článku Jak vybrat správnou velikost střihu! Měj ale na paměti, že součástí kurzů střihových modelací není úprava základního střihu přesně na tvé proporce (ke konstrukci střihu přesně na míru doporučujeme Chytré pravítko® - součástí sady jsou podrobné návody jak na to). Základní střihy v eshopu jsou pro tebe vhodné v případě, že máš konfekční postavu, nebo máš už dostatek zkušeností a dokážeš si před modelací střih sama upravit. Jakmile jej ale jednou upravíš, můžeš z jednoho základu již modelovat rozličné modely.

 
1 položek celkem
kurz strihovych modelaci
+ Dárek zdarma 1 + 5
1 950 Kč / ks

Kurz střihových modelací je k dispozici online - po zakoupení ti bude zpřístupněný v naší Akademii Šijeme hravě a to s doživotním přístupem! Pokud jsi majitelkou sady Chytré...

M-4880