V termínu od 3. do 11. června nebudeme expedovat eshop s fyzickým zbožím. Digitální zboží bude odcházet beze změny. Děkujeme za pochopení!

Pánská bunda | Konstrukce střihu | Nadstavbový kurz k sadě Chytré pravítko

POKROČILÝ Nadstavbová konstrukce bez vzorečků bez počítání
450 Kč / ks 371,90 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nadstavbový kurz k sadě Chytré pravítko®. Zajímá tě, jak pomocí Chytrého pravítka zkonstruovat střih na pánskou bundu? Pak je tento nadstavbový kurz to pravé pro tebe! Obsahuje bez mála hodinové výukové video i instrukce ve formě e-booku v PDF.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Co je to Chytré pravítko®?

Chytré pravítko® je nástroj, pomocí kterého se naučíš konstruovat základní střihy na míru a to bez vzorečků a počítání.

Revoluční metoda tě nejenom jednoduchou formou naučí jak střihy vytvářet, ale také ti ušetří mnoho času a nervů. Tento čas můžeš věnovat něčemu smysluplnějšímu, třeba šití, nebo navrhování modelů!

Pomocí Chytrého pravítka® rychle a bezchybně zkonstruuješ základní střih na oděvy pro ženy, muže a větší děti. A to nejenom na horní polovinu těla, ale také na šaty, sukně a kalhoty z tkanin nebo úpletu - a to přímo tobě na míru. Lehce, hravě a bez počítání!

Tento kurz, ve kterém se pak naučíš konstruovat pánskou bundu, je nadstavbový k základní sadě Chytré pravítko®. Abys jeho obsah mohla tedy naplno využít, je třeba už doma mít sadu Chytré pravítko®. Měla by ses už trochu orientovat v práci s pravítky. Konstrukce pánské bundy není střih, se kterým bys měla s konstrukcemi začínat. Pokud se však v už v rýsování střihů pomocí pravítka zběžně orientuješ, určitě si s touto konstrukcí poradíš!  

 

Co nadstavbový kurz konstrukce pánské bundy obsahuje?

Kurz konstrukce pánské bundy obsahuje:

  • Bez mála hodinové video, ve kterém se naučíš konstrukci střihu pánské bundy. A to včetně konstrukce rukávu - jednodílného i dvojdílného.
  • E-book v PDF, který výukové video doplňuje o stručný postup konstrukce a konstrukční nákresy. Tenhle stručný postup se ti bude hodit hlavně později, až celou konstrukci zažiješ podle výukového videa... Navíc se v e-booku dozvíš i to, jak na konstrukci klopy k bundě.

 

Chytré pravítko® a jeho využití pro konstrukce pánských oděvů

Zaujala tě metoda Chytrého pravítka® a chtěla by ses o ní dozvědět více? Můžeš! Na našem blogu vycházel totiž koncem léta 2022 seriál o konstrukci a modelaci, kde jsme se na Chytré pravítko®, konstrukce střihů i modelace z nich dívali z mnoha různých úhlů pohledu. Pátý díl tohoto seriálu se věnoval přímo i pánským konstrukcím. Přečíst si ho můžeš tu:

 

Co dostanu, když si nadstavbový kurz zakoupím?

Online kurz ti bude otevřený v naší online akademii Šijeme hravě. Po zakoupení se ti v tvém účtu (pokud ho ještě nemáš, vytvoříme ti ho automaticky) odemkne kurz Pánská bunda (konstrukce) v sekci Moje kurzy ~ Chytré pravítko. V akademii pak najdeš jak výukové video, tak i e-book v PDF.

Instrukce, jak se do akademie přihlásit, hledej ve svém emailu. Ten důležitý s předmětem Návody a webináře ti dorazí do pár minut po zaplacení objednávky. Stejné informace, jako v předmětném emailu, jsou přehledně shrnuty i v nápovědě v naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré pravítko
Výuková videa: ano
Ebook v PDF: ano
Délka videa: bez mála 60 minut
Ebook obsahuje: Konstrukce bundy, konstrukce jednoduchého rukávu, konstrukce dvoudílného rukávu, konstrukce klopy
Výukové video obsahuje: Konstrukce bundy, konstrukce rukávu (jednodílného i dvoudílného)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: