V pátek 29. září nebude expedován eshop s fyzickým zbožím. K pravidelné expedici 3x týdně (zpravidla pondělí, středa, pátek) se vrátíme příští týden. Elektronické zboží odchází beze změny, do pár minut po zaregistrování platby. Pro rychlé vyřízení použijte platební bránu!

Kalhotová sukně | Konstrukce střihu | Nadstavbový kurz k sadě Chytré pravítko

POKROČILÝ
250 Kč / ks 206,61 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nadstavbový kurz k sadě Chytré pravítko®. Zajímá tě, jak pomocí Chytrého pravítka zkonstruovat střih na kalhotovou sukni? Pak je tento nadstavbový kurz to pravé pro tebe! Obsahuje bez mála osmiminutové výukové video i instrukce ve formě e-booku v PDF. Konstrukce vychází ze základního střihu na sukni (tato konstrukce je součástí základní sady Chytré pravítko).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Co je to Chytré pravítko®?

Chytré pravítko® je nástroj, pomocí kterého se naučíš konstruovat základní střihy na míru a to bez vzorečků a počítání.

Revoluční metoda tě nejenom jednoduchou formou naučí jak střihy vytvářet, ale také ti ušetří mnoho času a nervů. Tento čas můžeš věnovat něčemu smysluplnějšímu, třeba šití, nebo navrhování modelů!

Pomocí Chytrého pravítka® rychle a bezchybně zkonstruuješ základní střih na oděvy pro ženy, muže a větší děti. A to nejenom na horní polovinu těla, ale také na šaty, sukně a kalhoty z tkanin nebo úpletu - a to přímo tobě na míru. Lehce, hravě a bez počítání!

Tento kurz, ve kterém se pak naučíš konstruovat kalhotovou sukni, je nadstavbový k základní sadě Chytré pravítko®. Abys jeho obsah mohla tedy naplno využít, je třeba už doma mít sadu Chytré pravítko®.   

 

Co nadstavbový kurz konstrukce kalhotové sukně obsahuje?

Kurz konstrukce kalhotové sukně obsahuje:

  • Bez mála osmiminutové video, ve kterém se naučíš konstrukci střihu kalhotové sukně. Toto video rozšiřuje video o konstrukci základního střihu klasické sukně, které je součástí základní sady.
  • E-book v PDF, který výukové video doplňuje o stručný postup konstrukce a konstrukční nákresy. Tenhle stručný postup se ti bude hodit hlavně později, až celou konstrukci zažiješ podle výukového videa... 

 

Co dostanu, když si nadstavbový kurz zakoupím?

Online kurz ti bude otevřený v naší online akademii Šijeme hravě. Po zakoupení se ti v tvém účtu (pokud ho ještě nemáš, vytvoříme ti ho automaticky) odemkne kurz Kalhotová sukně (konstrukce) v sekci Moje kurzy ~ Chytré pravítko. V akademii pak najdeš jak výukové video, tak i e-book v PDF.

Instrukce, jak se do akademie přihlásit, hledej ve svém emailu. Ten důležitý s předmětem Návody a webináře ti dorazí do pár minut po zaplacení objednávky. Stejné informace, jako v předmětném emailu, jsou přehledně shrnuty i v nápovědě v naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré pravítko
Výuková videa: ano
Ebook v PDF: ano
Délka videa: bez mála 8 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: