Kalhotová sukně | Konstrukce střihu | Nadstavbový kurz k sadě Chytré pravítko

POKROČILÝ Nadstavbová konstrukce bez vzorečků bez počítání
250 Kč / ks 206,61 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nadstavbový kurz k sadě Chytré pravítko®. Zajímá tě, jak pomocí Chytrého pravítka zkonstruovat střih na kalhotovou sukni? Pak je tento nadstavbový kurz to pravé pro tebe! Obsahuje bez mála osmiminutové výukové video i instrukce ve formě e-booku v PDF. Konstrukce vychází ze základního střihu na sukni (tato konstrukce je součástí základní sady Chytré pravítko).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Co je to Chytré pravítko®?

Chytré pravítko® je nástroj, pomocí kterého se naučíš konstruovat základní střihy na míru a to bez vzorečků a počítání.

Revoluční metoda tě nejenom jednoduchou formou naučí jak střihy vytvářet, ale také ti ušetří mnoho času a nervů. Tento čas můžeš věnovat něčemu smysluplnějšímu, třeba šití, nebo navrhování modelů!

Pomocí Chytrého pravítka® rychle a bezchybně zkonstruuješ základní střih na oděvy pro ženy, muže a větší děti. A to nejenom na horní polovinu těla, ale také na šaty, sukně a kalhoty z tkanin nebo úpletu - a to přímo tobě na míru. Lehce, hravě a bez počítání!

Tento kurz, ve kterém se pak naučíš konstruovat kalhotovou sukni, je nadstavbový k základní sadě Chytré pravítko®. Abys jeho obsah mohla tedy naplno využít, je třeba už doma mít sadu Chytré pravítko®.   

 

Co nadstavbový kurz konstrukce kalhotové sukně obsahuje?

Kurz konstrukce kalhotové sukně obsahuje:

  • Bez mála osmiminutové video, ve kterém se naučíš konstrukci střihu kalhotové sukně. Toto video rozšiřuje video o konstrukci základního střihu klasické sukně, které je součástí základní sady.
  • E-book v PDF, který výukové video doplňuje o stručný postup konstrukce a konstrukční nákresy. Tenhle stručný postup se ti bude hodit hlavně později, až celou konstrukci zažiješ podle výukového videa... 

 

Co dostanu, když si nadstavbový kurz zakoupím?

Online kurz ti bude otevřený v naší online akademii Šijeme hravě. Po zakoupení se ti v tvém účtu (pokud ho ještě nemáš, vytvoříme ti ho automaticky) odemkne kurz Kalhotová sukně (konstrukce) v sekci Moje kurzy ~ Chytré pravítko. V akademii pak najdeš jak výukové video, tak i e-book v PDF.

Instrukce, jak se do akademie přihlásit, hledej ve svém emailu. Ten důležitý s předmětem Návody a webináře ti dorazí do pár minut po zaplacení objednávky. Stejné informace, jako v předmětném emailu, jsou přehledně shrnuty i v nápovědě v naší Akademii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré pravítko
Výuková videa: ano
Ebook v PDF: ano
Délka videa: bez mála 8 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: