Z důvodu naší cesty a účasti na veletrhu Brno Patchwork Meeting 2024 neproběhne v pátek 19. dubna a v pondělí 22. dubna pravidelná expedice eshopu s fyzickým zbožím. Zaplacené objednávky expedujeme naposledy ve středu 17. dubna, následně pak až v úterý 23. dubna. Digitální zboží odchází beze změny. Děkujeme za pochopení!

Akce měsíce ledna 2023: Chytré pravítko se slevou!

Na leden jsme si pro tebe připravili pravou chuťovku. A to naprosto mimořádně zlevněnou sadu Chytré pravítko®. A to o 10 %.

Pokud nás sleduješ déle, víš určitě sama, že slev na zrovna na pravítko moc nerozdáváme. Slevy na tento sortiment se běžně omezují na předváděcí akce, jako byla třeba ta poslední v Šicím centru Martina v Liberci (sleduj náš instagram). A těch taky není na rozdávání... Neváhej, tohle se určitě vyplatí! Akce měsíce platí až do 31. ledna (včetně).

Zaujala tě už v minulosti metoda konstrukce střihů bez počítání a chceš se o ní nejdřív dozvědět víc? Podívej se třeba na náš blog, kde v létě vycházel seriál o konstrukci a modelaci, který můžeš znát i v lehce pozměněné podobě i jako emailový občasník o konstrukci a modelaci.

V rámci seriálu vyšlo:

  1. O konstrukci a modelaci (I.) - Základní střihy a modelování
  2. O konstrukci a modelaci (II.) - Chytré pravítko v otázkách a odpovědích
  3. O konstrukci a modelaci (III.) - Sukně, sukně a zase sukně
  4. O konstrukci a modelaci (IV.) - Tričko, to je úplný základ!
  5. O konstrukci a modelaci (V.) - A co děti nebo muži?

Chytré pravítko - to je nástroj, pomocí kterého se naučíš konstruovat základní střihy na míru a to bez vzorečků a počítání. Pokud jsi o něm ještě nikdy neslyšela, zvaž, jestli si nejdřív nenastudovat náš další článek. V článku se mimo jiné můžeš registrovat k přístupu do demoverze k celé sadě - online kurzu konstrukce trička bez počítání.