Rekapitulace | Chytré pravítko na PPM Brno Quilt Show 2023

Ve dnech 21. až 23. dubna se tým Šijeme hravě v kompletní sestavě zúčastnil veletrhu PPM Brno Quilt show v pavilonu E na brněnském výstavišti.

Rády bychom touto formou poděkovaly všem, kteří se u nás na stánku byť jen zastavili. Ať už neplánovaně, nebo zcela cíleně. Váš zájem o workshopy spojené s prezentací Chytrého pravítka® nás mile překvapil (nehledě na to, že naše skladové zásoby doslova zaskočil!). Skutečně - co workshop, to Vás chodilo víc a víc. Moc si toho vážíme.

Nevíš ještě, co je to Chytré pravítko®? Přečti si třeba náš článek na blogu, nebo podrobně prostuduj seriál o konstrukci a modelaci!

Zvlášť děkujeme i těm z Vás, kteří už doma to své pravítko máte a na akci jste se přijeli podělit o své zkušenosti. Tu vypíchněme milé povídání s tvůrcem Pavlem Musilem (@tvuj_odevnik), který sám je ztělesněním toho, že když Chytré pravítko® člověk správně uchopí, začnou se dít věci!

Děkujeme i organizátorům celé akce za bezproblémový průběh, děkujeme i ostatním přátelským vystavovatelům za atmosféru, kterou jsme spolu dohromady všichni vytvořili. My se určitě za rok do Brna vrátíme.

(A pro ty z Vás, co spíláte, že do Brna je cesta dlouhá - věřte, že se snažíme vymyslet koncept, kde bychom práci s pravítkem - tak jak jsme ji prezentovaly v Brně - přenesly do online světa, tak i do jiných geografických koutů této země. Sledujte nás a nic vám neuteče.)

Moc děkujeme! Lenka, Jana a Jana :-)