Střih a fotonávod na softshellovou bundu Sabina

Miluju kapuce, protože nemám ráda deštníky!

Střih na tuhle softshelovou bundu jsem vymýšlela hlavně kvůli kapuci. Měla jsem jasnou představu, čeho dosáhnout. Velkou kapuci, která leží na zádech a vůbec neodstává, která je ale zároveň těsně na hlavu aby v ní bylo teplo, a hlavně aby mi za špatného počasí nebránila ve výhledu, protože není nic horšího, než když prší, je špatná viditelnost a ještě k tomu mi kapuce padá do očí, ne tohle fakt ne.

Vznikla úžasná, vymazlená kapuce k softshelové bundě, zateplená měkoučká, kterou budete za nepříznivého počasí milovat! A ještě něco, je jen z jednoho kusu, takže se skvěle šije.

 

 

Střih na softshellovou bundu Sabinu je členěný sedlem na P i ZD, bunda má kromě již zmíněné kapuce hlavicový rukáv a dvě lištové kapsy do švu. V pase tunýlek se šňůrkou na stažení. Bunda má délku pod zadek a náplety s otvorem na palec.

 Střih je určený pro pokročilejší švadlenky, ale bát se nemusíte. Kdo si nevěří a nestačí mu náš  mikronávod na bundu Sabina, který je zdarma a najdete ho u popisu v eshopu, ten může využít podrobný a obsáhlý foto - návod doplněný videi, který má 69 stran a určitě podle něj bundu ušijete s přehledem. 

Střih je opět ve čtyřech výškových skupinách a každá skupina má 11 velikost. To je celkem 44 velikostí, kde už máte velkou záruku, že vám střih padne. A samozřejmě musím zmínit ještě formát A4, A0 a papírový střih, který je u nás samozřejmostí.

Spotřebu na tuhle bundu najdete v popisu v e shopu a nebo v našem ochutnávkovém foto - návodu

            strih                     fotonavod

A ještě něco. Díky automatizaci odesílání souborů můžete platit online a mít svůj střih během desti minut u vašeho šicího stroje. :-)