Střih a foto - návod na mikinu Wendy

Tak doufám, že tímhle střihem udělám radost všem, kteří střih na tuhle mikinu už dlouho vyhlížejí. Mikču jsem šila asi před měsícem, jenže trochu jsme se s Janou zadrhly na úpravách webu a nové automatizaci, ale díky bohu už je na světě, tedy v eshopu.

Střih na mikinu Wendy je určený pro mírně pokročilé a to především pro asymetrické zapínání na zip.  Mikina je projmutého střihu, má klasický hlavicový rukáv,  kapuci s překřížením a asymetrické zapínání na zip s ozdobnou podsádkou, která není při zapnutém zipu vidět. Mikina má klokankové kapsy, zakončenou délku i rukávy nápletem.

 

Střih je opět ve čtyřech výškových skupinách a každá skupina má 11 velikostí. To je celkem 44 velikostí, kde už máte velkou záruku, že vám střih padne. A samozřejmě musím zmínit ještě formát A4, A0 a papírový střih, který je u nás samozřejmostí.

Spotřeba na mikinu je 130 cm základního úpletu + 50 cm barevného úpletu + náplety spodní a rukáv.

Střih  obsahuje kromě vlastního střihu také tabulku velikostí, spotřebu, polohový plán a přehled všech  dílů. 

Fotonávod - ke střihu je také podrobný foto - návod, který ocení hlavně méně zkušené švadlenky. Jak už jsem psala, to co by vás u téhle mikiny mohlo potrápit a kvůli čemu doporučuji přikoupit fotonávod je asymetrické zapínání. Je potřeba si dát tedy pozor na správné dámské zapínání :-).ochutnávkovém foto - návodu

Pokud jste již zkušenější, určitě oceníte náš mikronávod, který vám pomůže ve správném postupu a je zdarma, najdeteho v záložce SOUBORY vedle popisu v eshopu..

            strih                     fotonavod

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení