Střih a foto - návod na mikinu Wendy

Tak doufám, že tímhle střihem udělám radost všem, kteří střih na tuhle mikinu už dlouho vyhlížejí. Mikču jsem šila asi před měsícem, jenže trochu jsme se s Janou zadrhly na úpravách webu a nové automatizaci, ale díky bohu už je na světě, tedy v eshopu.

Střih na mikinu Wendy je určený pro mírně pokročilé a to především pro asymetrické zapínání na zip.  Mikina je projmutého střihu, má klasický hlavicový rukáv,  kapuci s překřížením a asymetrické zapínání na zip s ozdobnou podsádkou, která není při zapnutém zipu vidět. Mikina má klokankové kapsy, zakončenou délku i rukávy nápletem.

 

Střih je opět ve čtyřech výškových skupinách a každá skupina má 11 velikostí. To je celkem 44 velikostí, kde už máte velkou záruku, že vám střih padne. A samozřejmě musím zmínit ještě formát A4, A0 a papírový střih, který je u nás samozřejmostí.

Spotřeba na mikinu je 130 cm základního úpletu + 50 cm barevného úpletu + náplety spodní a rukáv.

Střih  obsahuje kromě vlastního střihu také tabulku velikostí, spotřebu, polohový plán a přehled všech  dílů. 

Fotonávod - ke střihu je také podrobný foto - návod, který ocení hlavně méně zkušené švadlenky. Jak už jsem psala, to co by vás u téhle mikiny mohlo potrápit a kvůli čemu doporučuji přikoupit fotonávod je asymetrické zapínání. Je potřeba si dát tedy pozor na správné dámské zapínání :-).ochutnávkovém foto - návodu

Pokud jste již zkušenější, určitě oceníte náš mikronávod, který vám pomůže ve správném postupu a je zdarma, najdeteho v záložce SOUBORY vedle popisu v eshopu..

            strih                     fotonavod