Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

Otevíráme ONLINE akademii Šijeme hravě

Návody od Šijeme hravě jsi doposud dostávala formou přílohy emailu. Tvoje schránka se plnila, tu a tam i trochu protestovala. Tomu bude brzo konec!

Postupně totiž otevíráme online akademii Šijeme hravě. Bránu otevřela již v kompletním segmentu barefoot botek i v případě naší nejžhavější novinky - online školy na šití cardiganu Markéta. Další návody jí budou v nejbližších dnech následovat. 

Akademie ti zaručí, že budeš mít vždy k dispozici návod/kurz v nejaktuálnější podobě! Instrukce, jak se do akademie přihlásit, najdeš v emailu, který obdržíš v rámci zpracování objednávky. Změna se dotýká distribuce našich návodů, střihy budou i nadále posílány přímo emailem.

Věříme, že se ti bude v naší akademii líbit. Máme s ní totiž ještě velké plány!