Střih a návod na elegantní cardigan Beata

Náš eshop je bohatší o další kousek! Je jím elegantní cardigan Beata. Cardigan má velké klopy, které se dají připnout u krku na knoflík. Lze je nechat i rozevláté. Zadní díl je vypasovaný princesovým švem, skvěle tak dotvoří ženskou siluetu. Cardigan není podšívaný, nicméně kvůli hlavicovému rukávu a jeho všívání je to šití vhodné už pro mírně pokročilé.

Některé vnitřní švy jsou lemované proužkem, stejně tak celý kraj cardiganu. Boční švy má lehce posunuté do předního dílu, díky tomu do něj skvěle pasují jednoduché kapsy ve švu. Podle střihu na cardigan lze určitě ušít i vestu. Stačí jen vynechat rukávy a olemovat průramky.

Je samozřejmostí, že vedle střihu můžeš v eshopu pořídit i podrobný návod, který tě na dvaceti devíti stranách textu a fotografií provede šitím krok po kroku. Navíc - k dispozici zdarma je i nové video - v něm si ukážeme, jak na nítěné poutko!

V podrobném návodu pak najdeš i výukové video na všívání hlavicového rukávu. 

Pokud neseženeš materiál s beránkem, nezoufej. Na trhu je k dispozici spoustu oboustranných látek, které můžeš využít. Některé z nich ukazuje Lenka i v úvodním videu k novému střihu.