V termínu od 3. do 11. června nebudeme expedovat eshop s fyzickým zbožím. Digitální zboží bude odcházet beze změny. Děkujeme za pochopení!

Cardigan Markéta - NÁVOD na šití videokurz

Mimořádně podrobné
132 Kč / ks 109,09 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Online škola šití -  jak ušít dámský cardigan Markéta.

Návod dostupný v Akademii Šijeme hravě ve formě výukových videí. Celkem přes 100 minut výuky rozdělených přehledně do deseti částí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na šití ke střihu cardigan Markéta tě v deseti videích a více jak 100 minutách  provede šitím krok po kroku. Od stříhání až po konečné šití. Dozvíš se vychytávky ze světa klasické krejčoviny, naučíš se  zpracovávat materiál tak, aby konečný efekt zpracování vypadal jako od profíka. Dozvíš se tajné recepty mistrů tohoto řemesla.

V ONLINE ŠKOLE ŠITÍ se mimo jiné naučíš:

Formát Kurzu

Kurz, který tě provede ušitím cardiganu ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Návody ke střihům.

Kostru online kurzu tvoří video rozdělené do několika kapitol, v souhrnné délce více jak 100 minut. Video je skutečně podrobné, provede tě šitím a taji krejčoviny krok po kroku. Přiložen je i průvodce online školy šití v PDF (14 stran textu a fotografií).

Doplňkové parametry

Kategorie: Návody na šití - foto, video
Obtížnost: Pro mírně pokročilé
Formát: Online kurz
Fotografie: ano
Výuková videa: ano (přes 100 minut)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: