Tipy na vánoční dárky od Šijeme hravě

Už jsi přemýšlela, co si přát k Vánocům?

Můžou to být třeba naše veselé papučky. :-) Ale tím naše tipy na vánoční dárky od šijeme hravě nekončí. Pojďme si je všechny ještě jednou zrekapitulovat.

Mysli na Vánoce s předstihem a pamatuj na to, že garantujeme, že eshop s fyzickým zbožím bude z Šijeme hravě odcházet naposledy 16. prosince (a pak znovu zas až po Novém roce). Nenechávej dárky na poslední chvíli, protože i situace s předvánoční přepravou balíků může být dost náročná.

Ideálním dárkem by pro tebe mohla být naše kreativní sada pro kolové a půlkolové šaty. Tu jsme s přívlastkem ideální dárek už vlastně vytvářely!

Sada je úhledně zabalená, obsahuje papírové střihy na šestici živůtků a malé chytré pravítko pro dotvoření kolových a půlkolových sukní na míru bez jakéhokoli počítání. K tomu všemu je video kurz v ceně!

Jak sada  vypadá se můžeš podívat v našem krátkém unboxing videu.

Už jsi přemýšlela o Chytrém pravítku?

Předvánoční čas je na to ideální!

Sada Chytré pravítko obsahuje nejenom pravítka a tištěnou učebnici, ale i několik hodin výukových videí, ve kterých se naučíš konstruovat své vlastní základní střihy na míru jakékoli postavě. 

V sadě najdeš i kurzy modelací, které tě naučí jak základní střihy přetvořit.

Sníš do budoucna o vlastní nezávislosti na tvůrcích střihů (třeba i na nás z Šijeme hravě)? Pravítko je jednou z možností, jak této nezávislosti docílit.

To všechno lehce - hravě - a bez jakéhokoli počítání a vzorečků.

Chtěla bys vědět víc o tom, jak pravítko funguje a zatím se k ničemu neupisovat? DEMO Jak na konstrukci střihu trička je zdarma. Stačí nám vyplnit tento formulář a následovat instrukce.  

A co když se ještě nemůžeš pořád rozhodnout, co z našeho sortimentu by se ti líbilo a ráda by ses rozhodla třeba ve chvílích volna mezi svátky?

Přej si pod stromeček jeden z našich dárkových poukazů. Objednat dárkový poukaz s garancí doručení pod stromeček můžeš až do pondělí 22. prosince

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení