Zajímá tě konstrukce střihu?

Pro laiky i profíky, začátečníky i pokročilé, skutečně pro všechny je naše Chytré pravítko® - revoluční nástroj pro konstrukci střihů bez počítání. Některým ušetří čas (a čas jsou peníze!), jiným otevře zcela nový svět. Stačí jen chtít!

Možná jsi o něm slyšela i ty. Možná se o něm toužíš dozvědět ještě víc. Informace můžeš čerpat třeba na našem blogu:

Nebo v krátkém reklamním videu

Nebo se rovnou můžeš podívat na jeden z našich online kurzů střihu, který jsme zpřístupnili ZCELA ZDARMA! Jde o takovou DEMO verzi celé sady, díky ní můžeš nahlédnout pod pokličku metodě střihu bez počítání ještě před případnou investicí. 

co konkrétně získám, když o přístup do DEMO kurzu zažádáM? 

  • Jednak kompletní a oproti plné verzi nesestříhané video, jak na konstrukci střihu trička bez počítání! Detailně uvidíš, jak se s pravítkem pracuje a na vlastní oči se přesvědčíš, že práce s ním je hravá a jednoduchá. Navíc získáš představu, jak podrobně jsou zpracovaná výuková videa v online kurzech konstrukce a modelace, ke kterým v případě investice do Chytrého pravítka získáš automatický přístup.
  • Zařadíme tě navíc mezi odběratele našeho emailového občasníku, který se věnuje konstrukci a modelaci ze základních střihů! Chytré pravítko® (ale nejen to!) tam propíráme ze všech úhlů. Čekají tě dokonce kapitoly věnované vybraným konstrukcím, nebo pánské a dětské kolekci. Patříš-li mezi ty, které konstrukce střihů a taje modelací zajímají, neváhej.

Stačí vyplnit formulář a postupovat podle pokynů v emailu. Zůstaneme v kontaktu!