Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

Šijeme sportovní oblečení - STŘIHY

11 položek celkem
Návrh bez názvu (10)
MÍRNĚ POKROČILÝ
od 110 Kč / ks

Střih na šaty Sandra ve velikostech 32 - 56 zpracovaný pro čtyři výšky postavy. Elektronický střih v PDF (16 stran A4 nebo 1 strana A0), nebo papírový střih doručený na...

2667/VYS5
foto legíny dámské
Tip
od 95 Kč / ks

Střih na klasické legíny ve velikostech XXS - 5XL. Elektronický střih v PDF (16 stran A4 či A0), nebo papírový střih doručený na adresu.

2237/ST
pánské
Tip
od 95 Kč / ks

Střih na volnější pánské tričko/lehkou mikinu s raglánovým rukávem ve velikostech 32 - 56 zpracovaný pro čtyři výšky postavy. Elektronický střih v PDF (16 stran A4 nebo...

2231/VYS4
Návrh bez názvu (28)
Tip
od 95 Kč / ks

Střih na volnější dámské tričko/lehkou mikinu s raglánovým rukávem ve velikostech 32 - 56 zpracovaný pro čtyři výšky postavy. Elektronický střih v PDF (16 stran A4 nebo...

2225/V/ST
Sportovní set Linda (1)
MÍRNĚ POKROČILÝ
od 110 Kč / ks

Střih na dvoudílný set legíny a krátké tílko ve velikostech XXS - 5XL. Elektronický střih v PDF (16 stran A4 či A0), nebo papírový střih doručený na adresu.

1511/ST
Návrh bez názvu (3)
MÍRNĚ POKROČILÝ
od 110 Kč / ks

Střih na dámské kalhoty ve velikostech 32 - 56 zpracovaný pro čtyři výšky postavy. Elektronický střih v PDF (20 stran A4, nebo A0), nebo papírový střih dodaný na adresu.

1139/V/ST
technický nákres funkční kalhoty 1
Tip
od 95 Kč / ks

Střih na chlapecké  funkční kalhoty ve velikostech 122 - 164. Elektronický střih v PDF (16 stran A4, nebo A0), nebo papírový střih dodaný na adresu.

692/ST
technický nákres funkční kalhoty 1
Tip
od 95 Kč / ks

Střih na pánské funkční kalhoty ve velikostech S - 5XL. Elektronický střih v PDF (16 stran A4, nebo A0), nebo papírový střih dodaný na adresu.

611/ST
střih na baggy
Tip + Dárek zdarma
od 110 Kč / ks

Střih na dámské baggy kalhoty se sníženým sedem ve velikostech 32 - 56 zpracovaný pro čtyři výšky postavy. Elektronický střih v PDF (20 stran A4, nebo A0), nebo papírový střih...

554/VYS
střih na tričko s raglánovým rukávem
Tip
od 95 Kč / ks

Střih na dámské raglánové tričko ve velikostech 32 - 56 zpracovaný pro čtyři výšky postavy. Elektronický střih v PDF (A4, nebo A0), nebo papírový střih dodaný na adresu.

545/VYS
střih na mikinu
Tip
od 110 Kč / ks

Střih na prodlouženou mikinu s velkým rolákem a kapsou ve velikostech 32 - 56 zpracovaný pro čtyři výšky postavy. Elektronický střih v PDF (16 stran A4, nebo A0), nebo papírový...

213/VYS

V nabídce Šijeme hravě najdeš i střihy, které můžeš využít při šití sportovního oblečení. Připravujeme i kolekci plavek pro sezonu 2021!

Proč šít podle oděvních střihů z Šijeme hravě?

střihy pro malé i velké ženy
střihy pro malé i velké muže
A4 maximálně na 16 stran
Papírové střihy_1

19Z čeho šít sportovní oblečení? Specifika sportovních materiálů

Sportovních materiálů je v dnešní době celá řada. Nejčastěji se k jejich výrobě používají umělá vlákna, protože právě ta vynikají vlastnostmi, na která přírodní vlákna už nestačí. Tyto vlastnosti plynou především z požadavků na větší odvětrávání oblečení, které využíváme při fyzické námaze. Sportovní materiály rychle schnou, větrají, jindy i příjemně chladí.

Co se týče sportování v oblečení vyrobeného z přírodních materiálů, mohly by tě zaujmout vlastnosti merino vlny.

Jak se šije sportovní oblečení

Šití sportovních materiálů vyžaduje už trochu zkušeností. Základní šicí stroje se s nimi někdy nedovedou úplně jednoduše poprat. A ačkoli to nutně není pravidlo, overlock se ti ve výbavě určitě hodit bude! Hodit by se ti ale také mohly vědomosti sdílené v jednom z pokračování našich webinářů Šijeme ŽIVĚ pro začátečníky (na téma šití úpletů pomocí pružných švů).

V naší nabídce najdeš i originální autorské panely na sportovním úpletu Silver - ten je ideální na trička, legíny a dokonce i plavky. Vyzkoušej!

autorske-vzory-sportovni-uplet-silver

Nepřehlédni!