Základní střihy a modelace

Jistě jsi zaznamenala, že v minulém týdnu jsme do světa vypustili Chytré pravítko® - revoluční nástroj pro konstrukci střihů. Pomocí Chytrého pravítka® narýsuješ jakýkoli základní střih přesně podle tvých proporcí - na tričko, kalhoty, halenku - lehce, hravě a bez počítání. V základní sadě našeho pravítka dostaneš i cenný dárek úplně zdarma - a to jedenáct online kurzů střihových modelací ze základních střihů.

modelace-tricko-halenkaCo když se ale chci naučit modelace i bez Chytrého pravítka®

Pak pro tebe máme dobrou zprávu. Jednotlivé modelace, které od nás majitelky Chytrého pravítka® obdrží darem, budeme postupně uvolňovat do eshopu. Začínáme sadou modelací ze základního střihu na tričko a halenku. V jednotlivých online kurzech, jejichž kostru tvoří v naprosté většině video a PDF s instrukcemi, jak postupovat, se naučíš modelovat:

modelace-banner

Pokud sis od nás koupila sadu Chytré pravítko®, veškeré tyto kurzy už máš otevřené v akademii. Nicméně kategorii modelací v eshopu určitě sleduj, do budoucna určitě přibydou i další, které oceníš a kterými si budeš moci obohatit svou sadu.

Společně se sadou modelací najdeš v eshopu i základní střihy na tričko a halenku. Tyto střihy ti můžou sloužit jako vodítko. Nicméně počítej s tím, že jsou připraveny na konfekční postavu ve čtyřech výškových hladinách. (Stejně jako ostatní kupované střihy).  Nejedná se tedy o základní střihy dělané přesně na tvé proporce (ty zvládneš hravě právě za pomocí Chytrého pravítka®). V online kurzech střihových modelací naopak není úprava základního střihu součástí výuky. Základní střihy v eshopu Šijeme hravě jsou pro tebe tedy vhodné v případě, že máš již odzkoušený střih, konfekční postavu, nebo máš již tolik zkušeností, že si základní střih dokážeš odzkoušet. Jakmile totiž jednou úpravy provedeš, můžeš začít tvořit rozličné množství střihových variant. 

A to není vše! V nové sekci v eshopu najdeš i kurz konstrukce různých typů límců, které využiješ při realizaci svých nápadů.
screen-limce

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení