Střih a návod na šaty Denisa

Tak máme velkou radost že jsme to stihly. Stihly jsme dodržet svůj slib, že do pátku vám dáme střih, na který mnohé z vás už netrpělivě čekáte. Střih na mikinošaty Denisa, s nastavetelnými kapsami, netopýříma rukávama a nákrčníkem ve tvaru kapuce.
Tyhle šaty jsou opravdu vymazlené a nezapoměly jsme na jediný detail. Vznikly vlastně náhodou, protože jsem moc chtěla šaty s těmi pavímy pery, do kterých jsem se v Primalatky zamilovala a chtěla jsem ten krásný vzor udělat od shora dolů a využít ho v celé šířce. No a pak jsem si vybrala ještě tu skvělou červenou teplákovinu a zkusila jsem to ještě z ní v trochu jiné barevné kombinaci.
Jak vidíte - jeden střih a jedny šaty jsou elegantní a druhé sportovnější. Šaty mají ZEŠTÍHLOVACÍ siluetu a vypadádobře i na prostorově výraznějších postavách typu hrušky, kde vynikne štíhlý pas, kapsy se pak dají nastavit jako neodstávající. Pro štíhlé boky zase nastavíte více odstávající a je to taky krása. No a nákrčník ve tvaru kapuce můžete v případě ppotřeby prostě jen sundat a hodit do kabelky. 
Střih můžete vybírat opět pro výšku postavy 150, 160, 170 a 180 cm. a v každé skupině najdete 11 velikostí - celkem tedy 44 velikostí a z toho se už dá vybírat.
Ke střihu můžete přikoupit fotonávod s podrobným videem jak na ty nastavitelné kapsy, a je tak podrobný, že si na něj troufnou i uplní začátečníci. Návod je nabitý fotkama s 31 stran textu návodu.
Střih pak ještě vybíráte ve formátu A4, A0 a PAPírový střih.
Pokud se ale chastáte šít už teď o víkendu, doporučuji A4 a platbu ONLINE, střih tak máte do deseti minut u vás na stole :-).
Tak se těším navaše kombinace a fotky hotových šatů.
 
 
a pokud byste chtěli aspon ochutnat návod, tak tady je prvních 13 stran zdarma 
A švadlenky, které už to mají v malíku a tyhle podrobné návody nepotřebují, tak ty utčitě potěší náš mikronávod zdarma 

 

 denisa