Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

Šaty Denisa - NÁVOD na šití

60 Kč / ks
Skladem

Kompletní návod, jak ušít šaty s netopýřími rukávy a nastavitelnými kapsami. 

Návod dostupný ve formátu PDF (31 stran textu a názorných fotografií + výukové video 38 minut Jak šít kapsy) v Akademii Šijeme hravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na šití ke střihu šaty Denisa tě na třiceti jedna strana textu a fotografií provede šitím krok po kroku. Od stříhání až po konečné šití. Součástí návodu je také podrobný videonávod na šití kapes v délce 38 minut.

V návodu se mimo jiné naučíš:

  • Jak šít netopýří rukávy.
  • Jak na nastavitelné kapsy.
  • Jak ušít nákrčník ve tvaru kapuce.

Formát návodu

Návod ti bude zpřístupněn formou online kurzu v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Návody ke střihům.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří podrobné PDF (35 stran textu a názorných fotografií) a sedmiminutové výukové video (Jak šít kapsy), které tě provedou šitím krok po kroku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Návody na šití - foto, video
Obtížnost: Pro začátečníky
Formát: PDF
Počet stran: 35
Fotografie: ano
Výuková videa: ano - Jak šít kapsy

Jak na začištění výstřihu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: