Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

Mikinošaty Doris - NÁVOD na šití

60 Kč / ks
Skladem

Kompletní návod, jak ušít mikinošaty s klokankovými kapsami a kapucí všitou do "véčkového" výstřihu.

Návod dostupný ve formátu PDF (23 stran textu a názorných fotografií) v Akademii Šijeme hravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na šití ke střihu mikinošaty Doris tě na dvaceti třech stranách textu a fotografií provede šitím krok po kroku. Od stříhání až po konečné šití.

V návodu se mimo jiné naučíš:

  • Jak šít raglánový rukáv.
  • Jak všít kapuci do výstřihu ve tvaru písmene V.
  • Jak na lemované klokankové kapsy.
  • Jak lemovat délku nápletem.

Formát návodu

Návod ti bude zpřístupněn formou online kurzu v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Návody ke střihům.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří podrobné PDF (23 stran textu a názorných fotografií), které tě provede šitím krok po kroku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Návody na šití - foto, video
Obtížnost: Pro začátečníky
Formát: PDF
Počet stran: 23
Fotografie: ano
Výuková videa: ne
Ochutnávka: Zdarma ke stažení (na záložce SOUBORY)

Jak lemovat kapsy

5
0x
4
0x
3
0x
2
2x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
A Avatar autora | 24.4.2020
Tak jsem si zde nepřečetli ohledně návodu,a překvapilo mě,že návod není u zakoupeného střihu.Tohle jsem teda nečekala ☹️
LK Avatar autora Lenka Kovářová (Administrátor) 24.4.2020
Ano, máme to takto nastavené a všude u popisu produktu to zminujeme. Samozřejmě, že můžete mít střih dražší i s návodem. My jsme se ale rozhodly, že zvýhodníme švadlenky, které již návod nepotřebují, a proto nabízíme střih samotný levněji. Zdarma pak ke střihu je možné stáhnout mikronávod, který je u každého produktu na kartě soubory. Pokud jste začínající švadlenka a podrobný foto nebo video návod potřebujete, je nutné si ho zakoupit. Pokud tápete jen v určitých oblastech šití, je možné si zakoupit pouze dílčí návod v hodnotě od 10 do 20 Kč.
2
MS Avatar autora | 9.3.2020
Musim tedy priznat, ze od zakoupeneho navodu jsem cekala o dost vic, nez jsem dostala. Uz jenom to, ze diky vzoru latky je postup strasne neprehledny, nejvice u postupu jak vsit kapuci.. Taky bych cekala lepsi popis kroku. Pro uplneho zacatecnika ty kroky muzou byt nejasne.
JS Avatar autora Jana Schlegelová (Administrátor) 11.3.2020
Dobrý den, mrzí nás, že Vás náš návod zklamal. Co se týče vzoru látky, někdo jiný se na to může dívat naopak tak, že je na fotkách dobře rozlišitelý rub a líc. Návod má dvacet tři stran. Dozvíte se na nich všechno podstatné. Jak pokládat na látku, jak stříhat, kde a kolik přidávat na švy, jakým způsobem šít (na overlocku i na rovnostehu), jak lemovat (na to je i video).. Co se týče všívání kapuce, postup je tam zaznamenán včetně fotografií. Mrzí nás, že Vám to přišlo nedostatečně jasné, nicméně nejsme si úplně vědomi toho, jak to lze udělat přehledněji. Je nutné předpokládat (i v návodu je to zmíněno), že je třeba mít už jisté znalosti, jak šít z úpletu a návod tedy nelze považovat za regulérní školu šití od úplných začátků.