V termínu od 3. do 11. června nebudeme expedovat eshop s fyzickým zbožím. Digitální zboží bude odcházet beze změny. Děkujeme za pochopení!

Balonová sukně - NÁVOD na šití

–100 %
Kopie návrhu Návody titulky + ikona
–100 % 0 Kč / ks 0 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kompletní návod, jak si ušít balónovou sukni. Návod ti bude zpřístupněn elektronicky v online akademii Šijeme hravě, jeho kostru tvoří podrobné PDF a video, na kterém je zaznamenáno závěrečné otočení sukně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V návodu se naučíš vytvořit střih na balonovou sukni přesně dle svých měr a naučíš se, jak při šití postupovat tak, aby výsledek byl perfektní jak z líce, tak i z rubové strany. Tato sukně je totiž podšívkou začištěná jak v dolním okraji, tak i v pase.

Na šití nepotřebuješ overlock, stačí ti jakýkoli pružný steh na obyčejném šicím stroji. Například entl.

Co dostanu, když si produkt zakoupím

Návod ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v Návody ke střihům -- Šaty a sukně.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří PDF soubor s podrobným návodem, jak při šití sukně postupovat. Doplněn je i o video návod, na závěrečné podšívkování. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Návody na šití - foto, video
Typ: Návod, Oděvní střih
Výuková videa: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: