Získej odměnu, sdílej zpětnou vazbu!

Máme radost! Dneškem počínaje máš k dispozici další kanál, kde můžeš čerpat zkušenosti našich zákaznic s našimi produkty i námi. Nově můžeš Šijeme hravě, naše střihy, návody i kurzy v eshopu hodnotit a číst si recenze dalších zákaznic. Hodnotit můžeš na stránce nabízených produktů i kurzů, kde přibyla záložka HODNOCENÍ. Své obecnější zkušenosti s Šijeme hravě můžeš sdílet na stránce hodnocení obchodu. Tak neváhej a zkus to!

Vyplatí se ti to dvojnásob, protože Lenka se rozhodla, že každou zpětnou vazbu formou hodnocení na webu odměníme. A to slevou pět procent na nákup elektronických střihů a návodů v PDF v našem eshopu (měla by ti přijít do tří dnů od zveřejnění hodnocení, pokud ti náhodou nepřijde včas, neváhej se o ní aktivně přihlásit. Podrobnosti najdeš v mailu, který ti automaticky přijde po udělení hodnocení).

Nezapomeň, že sdílet můžeš i jinak...

Konkrétně na Facebooku. Pokud se ve skupině Šijeme hravě - střihy a návody na šití oblečení pochlubíš fotkou svého výrobku dle střihu Šijeme hravě. Fotky můžeš sdílet buď rovnou na zdi ve skupině, nebo je přidat přímo do alb k jednotlivým střihům

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení