Získej odměnu, sdílej zpětnou vazbu!

Máme radost! Dneškem počínaje máš k dispozici další kanál, kde můžeš čerpat zkušenosti našich zákaznic s našimi produkty i námi. Nově můžeš Šijeme hravě, naše střihy, návody i kurzy v eshopu hodnotit a číst si recenze dalších zákaznic. Hodnotit můžeš na stránce nabízených produktů i kurzů, kde přibyla záložka HODNOCENÍ. Své obecnější zkušenosti s Šijeme hravě můžeš sdílet na stránce hodnocení obchodu. Tak neváhej a zkus to!

Vyplatí se ti to dvojnásob, protože Lenka se rozhodla, že každou zpětnou vazbu formou hodnocení na webu odměníme. A to slevou pět procent na nákup elektronických střihů a návodů v PDF v našem eshopu (měla by ti přijít do tří dnů od zveřejnění hodnocení, pokud ti náhodou nepřijde včas, neváhej se o ní aktivně přihlásit. Podrobnosti najdeš v mailu, který ti automaticky přijde po udělení hodnocení).

Nezapomeň, že sdílet můžeš i jinak...

Konkrétně na Facebooku. Pokud se ve skupině Šijeme hravě - střihy a návody na šití oblečení pochlubíš fotkou svého výrobku dle střihu Šijeme hravě. Fotky můžeš sdílet buď rovnou na zdi ve skupině, nebo je přidat přímo do alb k jednotlivým střihům