Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

Získej odměnu, sdílej zpětnou vazbu!

Máme radost! Dneškem počínaje máš k dispozici další kanál, kde můžeš čerpat zkušenosti našich zákaznic s našimi produkty i námi. Nově můžeš Šijeme hravě, naše střihy, návody i kurzy v eshopu hodnotit a číst si recenze dalších zákaznic. Hodnotit můžeš na stránce nabízených produktů i kurzů, kde přibyla záložka HODNOCENÍ. Své obecnější zkušenosti s Šijeme hravě můžeš sdílet na stránce hodnocení obchodu. Tak neváhej a zkus to!

Vyplatí se ti to dvojnásob, protože Lenka se rozhodla, že každou zpětnou vazbu odměníme. A to slevou pět procent na nákup elektronických střihů a návodů v PDF v našem eshopu (měla by ti přijít do tří dnů od zveřejnění hodnocení, pokud ti náhodou nepřijde včas, neváhej se o ní aktivně přihlásit. Podrobnosti najdeš v mailu, který ti automaticky přijde po udělení hodnocení).

sdílet můžeš i jinak...

Konkrétně na Facebooku. Pokud se ve skupině Šijeme hravě - střihy a návody na šití oblečení pochlubíš fotkou svého výrobku dle střihu Šijeme hravě a třeba se i podělíš, jak se ti šilo, stejná odměna tě nemine. Fotky můžeš sdílet buď rovnou na zdi ve skupině, nebo je přidat přímo do alb k jednotlivým střihům

Pokud nemáš Facebook a šila jsi podle našich střihů, můžeš nám fotografii (případně i komentář) poslat na email marketing@sijemehrave.cz a odměny se ti dostane mailem. V takovém případě vezmi ale na vědomí, že fotku můžeme do alba ve skupině Šijeme hravě na Facebooku umístit my s odkazem na tvé autorství. :-) Zasláním fotky na výše uvedený email nám k tomu dáváš souhlas.