Střihy pro projektor

strihy-format-pro-projektorPokud jsi fanynka metody promítání střihu na látku (nebo perlan) pomocí projektroru, máme pro tebe také dobrou zprávu. Některé naše střihy jsou zpracovány i ve formátu pro projektor! Pro nové střihy pak bude podpora této metody samozřejmostí. Starší střihy budeme upravovat průběžně na základě poptávky a času. Momentálně formát pro projektor podporujeme u triček Maruška (střih zdarma) a Klára. U chystaných šatů Šarlota (v eshopu by měly být zítra) a dalších novinek už bude formát pro projektor zakomponován od počátku.

V čem se formát střihu pro projektror liší od ostatních? Jako je A4, A0, nebo od papírového střihu? 

Jednotlivé střihové díly se na střihu nepřekrývají a velikosti jsou zpracovány ve vrstvách. Při promítání si tak můžeš zobrazovat jen tu, kterou chceš zrovna na látku přenést.

Součástí střihu je i vrstva s kalibrační mřížkou, pomocí které si zkontroluješ, jestli je střih promítán ve správném měřítku a vyvaruješ se tak chyb.

S tímto formátem tě ale čeká jedno omezení. Pokud totiž náš střih podporuje výškové skupiny, pro projektor ho většinou nabízíme jen v jedné výškové variantě. A to v té nejvíc žádané. Pro ženy ve výškové hladině 170 cm a pro muže ve skupině 180 cm. Zatím není v našich silách zpracovat pro tento formát všechny výškové skupiny za předpokladu udržení ceny srovnatelné s elektronickými střihy.

Pokud se chceš o metodě dozvědět víc, přihlas se do skupiny Šití s projektorem na sociální síti Facebook nebo na příslušný playlist na youtube.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení