V pátek 29. září nebude expedován eshop s fyzickým zbožím. K pravidelné expedici 3x týdně (zpravidla pondělí, středa, pátek) se vrátíme příští týden. Elektronické zboží odchází beze změny, do pár minut po zaregistrování platby. Pro rychlé vyřízení použijte platební bránu!

Šaty Agáta - NÁVOD na šití (video kurz)

132 Kč / ks 109,09 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kompletní návod, jak ušít stylové šaty s lehce odstávajícími kapsami, zpracovaný formou video kurzu.

Návod dostupný v PDF (Devět výukových videí v souhrnné délce téměř jedné hodiny včetně PDF s fotografiemi) v Akademii Šijeme hravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní návod, jak ušít stylové šaty s lehce odstávajícími kapsami. Návod je celý zpracovaný formou video kurzu, videa v souhrnné délce téměř jedné hodiny tě provedou šitím krok po kroku. Video je pro lepší orientaci rozděleno do několika tématických částí. Návod je vhodný i pro začátečníky!

V návodu se mimo jiné naučíš:

  • Jak šít dvě lehce odstávající kapsy.
  • Jak šít lodičkový výstřih a lemovat podsádkou.

Formát návodu

Návod ti bude zpřístupněn formou online kurzu v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Návody ke střihům.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří podrobná videa rozdělená do kapitol (v souhrnné délce cca 60 minut). Připojeno je i PDF (včetně fotografií), které tě provede šitím krok po kroku.

Jak nažehlit výztuž

Začištění výstřihu podsádkou

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 31.1.2020
Díky tomuto návodu šlo šití šatů Agáta jako po másle. Koupila jsem si nový overlock, takže to byly moje první "náročnější" šaty z úpletu. Postupovala jsem krok za krokem podle názorného videa, vždy jsem si přehrála část a šla hned práci udělat. Přestože šiji 30 let, dozvěděla jsem se spoustu zjednodušení a vychytávek, které mi mé tvoření usnadnily. A naopak třeba začištění výstřihu jsem dříve trochu šidila, avšak díky video návodu vypadají mé Agáty jako z ušité profesionální krejčovskou dílnou. Moc děkuji.