Šaty Agáta - NÁVOD na šití (video kurz)

Mimořádně podrobné
132 Kč / ks 109,09 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kompletní návod, jak ušít stylové šaty s lehce odstávajícími kapsami, zpracovaný formou video kurzu.

Návod dostupný v PDF (Devět výukových videí v souhrnné délce téměř jedné hodiny včetně PDF s fotografiemi) v Akademii Šijeme hravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní návod, jak ušít stylové šaty s lehce odstávajícími kapsami. Návod je celý zpracovaný formou video kurzu, videa v souhrnné délce téměř jedné hodiny tě provedou šitím krok po kroku. Video je pro lepší orientaci rozděleno do několika tématických částí. Návod je vhodný i pro začátečníky!

V návodu se mimo jiné naučíš:

  • Jak šít dvě lehce odstávající kapsy.
  • Jak šít lodičkový výstřih a lemovat podsádkou.

Formát návodu

Návod ti bude zpřístupněn formou online kurzu v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Návody ke střihům.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří podrobná videa rozdělená do kapitol (v souhrnné délce cca 60 minut). Připojeno je i PDF (včetně fotografií), které tě provede šitím krok po kroku.

Jak nažehlit výztuž

Začištění výstřihu podsádkou

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 31.1.2020
Díky tomuto návodu šlo šití šatů Agáta jako po másle. Koupila jsem si nový overlock, takže to byly moje první "náročnější" šaty z úpletu. Postupovala jsem krok za krokem podle názorného videa, vždy jsem si přehrála část a šla hned práci udělat. Přestože šiji 30 let, dozvěděla jsem se spoustu zjednodušení a vychytávek, které mi mé tvoření usnadnily. A naopak třeba začištění výstřihu jsem dříve trochu šidila, avšak díky video návodu vypadají mé Agáty jako z ušité profesionální krejčovskou dílnou. Moc děkuji.