Z důvodu naší cesty a účasti na veletrhu Brno Patchwork Meeting 2024 neproběhne v pátek 19. dubna a v pondělí 22. dubna pravidelná expedice eshopu s fyzickým zbožím. Zaplacené objednávky expedujeme naposledy ve středu 17. dubna, následně pak až v úterý 23. dubna. Digitální zboží odchází beze změny. Děkujeme za pochopení!

Klasické tričko (+šaty Eliška) - NÁVOD na šití

–100 %
jak sit tricko klara milan
–100 % 0 Kč / ks 0 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kompletní návod, jak ušít tričko s hlavicovým rukávem.

Návod dostupný ve formátu PDF (20 stran textu a názorných fotografií, včetně dvou výukových videí v souhrnné délce 12 minut) v Akademii Šijeme hravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na šití klasického trička (v pánské i dámské verzi) tě na dvaceti stranách textu, fotografií i videí provede šitím krok po kroku. Od stříhání až po konečné šití.

V návodu se mimo jiné naučíš:

  • Jak všít hlavicový rukáv do otevřeného průramku.
  • Jak ušít výstřih s vsazeným lemem.
  • Jak ušít spodní kraj.

Formát návodu

Návod ti bude zpřístupněn formou online kurzu v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Návody ke střihům.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří podrobné PDF (20 stran textu a názorných fotografií) i dvě výuková videa (v souhrnné délce dvanácti minut), které tě provedou šitím krok po kroku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Návody na šití - foto, video
Typ: Návod

Jak šít hlavicový rukáv?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: