V pátek 29. září nebude expedován eshop s fyzickým zbožím. K pravidelné expedici 3x týdně (zpravidla pondělí, středa, pátek) se vrátíme příští týden. Elektronické zboží odchází beze změny, do pár minut po zaregistrování platby. Pro rychlé vyřízení použijte platební bránu!

Akademie Šijeme hravě

Akademie Šijeme hravě je místo, kde najdeš své zakoupené online kurzy a návody na šití dle střihů Šijeme hravě. Účet v akademii se ti vytvoří automaticky, když si zakoupíš některý z našich návodů nebo online kurzů.

POZOR! Do akademie se přihlašuješ pod jinými údaji než se hlásíš do eshopu. Eshop sijemehrave.cz a akademie jsou dva oddělené světy. Při svém prvním vstupu použij tlačítko příhlásit se přes Facebook (přístup přes Facebook vytváří automat v rámci vyřízení tvé první objednávky). Pokud Facebook nepoužíváš, nebo po přihlášení do akademie nevidíš své objednané návody či kurzy (může se to stát v případě, že jsi v objednávce v eshopu uvedla jiný email, než používáš na Facebooku), kontaktuj nás na mailu marketing@sijemehrave.cz - promptně tvůj problém vyřešíme.

akademie-sijeme-hrave

 

A tady je malá nápověda o tom, jak se v akademii orientovat