O mně

Jsem Lenka.

Normální holka, co vystudovala oděvařinu. Vdala se. měla dva syny... už od dětství toužila navrhovat, tvořit, šít oblečení... moje maminka byla vyučená dámská krejčová a proto mě šití provázelo od útlého věku.

LB

Když mi bylo 6 let, mamka mě naučila jak zacházet  se šicím strojem... Všechny moje sny na oblékání panenek byly najednou rychleji dosažitelné.

Doma bylo vždy spoustu barevných a různorodých látek a odstřižků, takže bylo z čeho tvořit. Ve 14 letech jsem si ušila své první letní šaty a pak už mě tahle záliba nikdy neopustila. Také jsem se často dívala mamce pod ruku a viděla všechny ty fígle a vychytávky tohoto krásného řemesla.

Po revoluci jsem měla vlastní firmičku na dětskou konfekci, ale příchodem levného zboží z Číny vše skončilo. Otevřela jsem si tedy zakázkové krejčovství a specializovala se hlavně na svatební šaty. Několik let jsem vedla úspěšně salon, a také se věnovala školení profesionální image, tvorbou šatníku a barvové typologii.

Potom jsem se nějakou dobu věnovala jiné tvůrčí činnosti - floristice, obchodu s dekoracemi, dělala jsem akce na klíč, velkoobchod... 

Ale asi to nebylo ono :-)

A tak jsem se ke své profesi vrátila (ne že bych ji kdy úplně opustila)....Ale prostě jsem zjistila, že TOHLE je přesně to, co umím, miluji a co chci předávat dál...

A tak asi před dvěma lety vznikl nápad vytvořit on-line školu šití...

Následoval dlouhý proces...

No a tohle je výsledek...snad se mi to povedlo. 

Moc si přeji předávat dál vše, co jsem se za těch skoro 40 let svého profesního života naučila, pochopila a udělala...

Budu moc ráda, pokud to pro vás bude zajímavé, inspirativní a potřebné...

Mějte rádi vše, co děláte...

Tvořte s láskou...

Lenka

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.