Kurz BF balerínky a mokasíny

2 300 Kč / ks 1 900,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Termíny kurzu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jediný kurz šití barefoot botek v tomto roce pro všechny, co se chtějí naučit střih na každou velikost a celou technologii šití botek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jediný kurz na šití barefoot v tomto roce. Balerínky a mokasíny. Pro všechny, co se chtějí naučit střih na každou velikost a celou technologii šití botek

Zda šít balerínky, nebo mokasíny je na tobě.

Jak kurz probíhá a pro koho je vhodný

Kurz probíhá v pátek odpoledne a celou sobotu. Kurz je vhodný i pro začátečníky, jediná podmínka je umět zacházet se šicím strojem. Domů si odvezeš hotové botky.

  • Čas kurzu: pátek od 16.00 - 20.00 , sobota od 9.00 do 18.00

Co se na kurzu naučíš

  • konstrukci střihu na BF balerínky
  • jak upravit na dětskou nohu
  • celou technologii šití od stříhání až po podlepení plotnou

Co je v ceně kurzu

  •  veškerý materiál kromě vrchního v hodnotě 480 Kč
  • návod v PDF na střih a návod na BF balerínky v hodnotě 210
  • lektorné

V ceně kurzu je materiál na výrobu BF botky kromě vrchního materiálu.Ten si můžete přinést vlastní a nebo si vybrat materiál za mírný poplatek přímo na místě. Spotřeba je maximálně 35 x 45 cm, ideálně  bavlněné plátno, režné plátno nebo len, 3d sítovina....

Kde se kurz koná

Kurz se koná v ateliéru Šijeme hravě v centru Liberce, v bezprostřední blízkosti dopravního terminálu, kde mají zastávku i autobusy na trase Liberec - Praha.

sijeme-hrave-mapa

 

Nepřehlédněte

Doplňkové parametry

Kategorie: Veřejné kurzy
Místo: Ateliér Šijeme hravě (Adresa: Dr. Milady Horákové 391/1, Liberec 1, přízemí)
Čas: pátek od 16.00 - 20.00 , sobota od 9.00 do 18.00
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BV Avatar autora | 9.6.2020
Kurzu vládla přátelská atmosféra plná nejenom šicí inspirace. Jen co jsme začaly, už jsme byly ponořeny do tvořivé nálady krmené očekáváním překrásných botiček, které mohly být téměř takové, jaké jsme si vysnily, téměř proto, že to prostě měly být balerínky a ne třeba kouzelné boty s tryskovým pohonem:-).
5
SS Avatar autora | 6.6.2020
Kurz balerínek byl pro mě přínosný nejenom v šití samotných balerínek, ale také jsem mohla odpozorovat od lektorky Lenky další šicí dovednosti. Atmosféra byla příjemná a s ostatními účastnicemi jsme si byly vzájemnou podporou. Lenka je profík a když se objevila výzva, společně jsme ji zvládly! Děkuji a doporučuji toto nádherné ženské tvoření.❤️
5
AS Avatar autora | 28.5.2020
Doporučuji kurz všem, kteří se chtějí naučit šít balerínky a nechtějí dávat velké peníze za BF obuv. Navíc po kurzu obdržíte veškeré návody a videa, která vás provedou znovu šitím a pomohou vám v případě, když nebudete vědět.