Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

5. díl - Co je to šev a jaký kde použít - tkaniny

110 Kč / ks
Skladem

Pátý díl ze série webinářů (živých online kurzů) pro začátečníky se věnoval švům - a to konkrétně na tkaninách. Živě jsme vysílali 18. února 2021. Toto je záznam z našeho setkání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pátý díl ze série webinářů (=online kurzů šití) pro začátečníky nesl název Co je to šev a jaký kde použít. Průvodcem webináře byla tradičně Lenka Kovářová, zakladatelka Šijeme hravě a dlouholetá lektorka kurzů šití se vzděláním i praxí v oboru. 

Co se v online kurzu naučíš?

  • Naučili jsme se několik základních švů pro tkaniny.
  • Řekli jsme si o jednom zázraku, který ti ušetří práci s páráním v 50% tvého nedokonalého výsledku.
  • Naučili jsme se několik způsobů začišťování švů na tkaninách.
  • Naučili jsme se několik způsobů jak začistit okraj.
  • Vytvoříš si vzorníček pro všechny naučené operace.

Šijeme ŽIVĚ - série webinářů pro začátečníky

Co dostanu, když si produkt zakoupím 

Webinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 18. února 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny materiály a informace o tom, jak zpracovat další ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití pro začátečníky
? Formát: Záznam živého vysílání

Živé webináře Šijeme ŽIVĚ: Úplný návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: