Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

3. díl - Jak vybrat správnou jehlu a nit a jak se o svůj stroj starat

110 Kč / ks
Skladem

Třetí díl ze série webinářů pro začátečníky se věnoval problematice jehel a nití, pověděli jsme si také něco o tom, jak se o šicí stroj správně starat. Živě jsme vysílali 4. února, toto je záznam z vysílání! Měli jsme i zajímavého hosta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třetí díl ze série webinářů (=online kurzů šití) pro začátečníky nese název Jak vybrat správnou jehlu a nit a jak se o svůj stroj starat. Průvodcem webináře byla tradičně Lenka Kovářová, zakladatelka Šijeme hravě a dlouholetá lektorka kurzů šití se vzděláním i praxí v oboru. A tentokrát jsme navíc měli i vzácného  hosta!host-sijeme-zive

Co se v online kurzu naučíš?

  • Řekli jsme si, čím šít, a jaké nitě vybírat.
  • Naučili jsme se vybrat správnou jehlu k materiálu.
  • Pověděli jsme si o tom, čím to, že se látka ve stroji posouvá a jak se vyhnout problémům s posunem.
  • Náš host byl Jan Uretschlägel - prodej a servis strojů. Prozradil nám, jak se o stroj starat a odpověděl na všetečné otázky. Honzu můžeš znát z našich videí na youtube (Vybíráme základní šicí stroj a Porovnání dvou typů overlocků).

Šijeme ŽIVĚ - série webinářů pro začátečníky

Co dostanu, když si produkt zakoupím

Webinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 4. února 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny materiály a informace o tom, jak zpracovat další ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití pro začátečníky
? Formát: Záznam živého vysílání
Trvání: 60 minut +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: