Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

2. díl - Co ovlivňuje kvalitu stehu a jak steh správně nastavit

0 Kč / ks
Skladem

Druhý ze série webinářů (online kurzů) pro začátečníky se věnoval stehu a všemu, co ovlivňuje jeho kvalitu. Po jeho shlédnutí už nebudeš tápat v tom, jak svůj šicí stroj správně nastavit. Navíc - i tenhle díl je úplně ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhý díl ze série webinářů (=online kurzů šití) pro začátečníky nese název Co ovlivňuje kvalitu stehu a jak steh správně nastavit. I druhý díl celé série je k dispozici zdarma. Nezaplatíš za něj vůbec nic, přitom se dozvíš spoustu zajímavých informací! 

Co se v online kurzu naučíš?

  • Ukážeme si rozdělení šicích strojů podle chapače.
  • Vysvětlíme si výhody a nevýhody jednotlivých typů.
  • Řekneme si, jak vzniká steh.
  • Zaměříme se na správné navlečení stroje.
  • Naučíme se, jak steh správně seřídit.
  • Dozvíš se, kdy je třeba seřizovat napětí spodní nitě.
  • Dostaneš tip na vzorníček.

Šijeme ŽIVĚ - série webinářů pro začátečníky

Co dostanu, když si produkt zakoupím

Webinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 28. ledna 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny pracovní listy a informace o tom, jak zpracovat další ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití pro začátečníky
? Formát: Záznam živého vysílání
Typ: Webináře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: