Letní provoz. Přes celé léto fungujeme, ale s kolegyní nějak tak občas na střídačku. U fyzického zboží se nic nemění, vše odchází vždy v uterý ráno, odesílání elektronického zboží funguje normálně automaticky :-). Jde jen o to, že někdy se nám prostě nedovoláte, takže je jistější poslat nám email a my ho vyřídíme do 24 hodi. Užijte si léto!

1. díl - Jak lépe porozumět svému šicímu stroji

0 Kč / ks
Skladem

První ze série webinářů (online kurzů) pro začátečníky se věnoval problematice šicího stroje. Po jeho shlédnutí už nebudeš tápat v tom, jak tvůj šicí stroj funguje. Navíc - tenhle díl je úplně ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První díl ze série webinářů (=online kurzů šití) pro začátečníky nese název Jak lépe porozumět svému šicímu stroji. Tento úvodní díl celé série je k dispozici zdarma. Nezaplatíš za něj vůbec nic, přitom se dozvíš spoustu zajímavých informací! 

Co se v online kurzu naučíš?

  • Vysvětlíme si, co umí základní šicí stroj, overlock a coverlock.
  • Podíváme se podrobněji na základní šicí stroj.
  • Dozvíš se, jaký je rozdíl mezi mechanickým šicím strojem a strojem elektronickým.
  • Pojmenujeme si nejdůležitější části stroje a řekneme si, k čemu slouží.
  • Ukážu Vám pár triků, jak se naučit svůj šicí stroj rychle a bezpečně ovládat.
  • Připraven je pro Vás i dárek, díky kterému půjde tento nácvik jako po másle.

Šijeme ŽIVĚ - série webinářů pro začátečníky

Co dostanu, když si produkt zakoupím

Webinář (online kurz) ti bude zpřístupněn online v Akademii Šijeme hravě. Uživatelský účet do Akademie ti bude vytvořen automaticky v rámci zpracování objednávky. V případě, že již účet v naší akademii máš, po zpracování objednávky a přihlášení najdeš ve svém účtu nově otevřený kurz v sekci Webináře - Pro začátečníky.

Kostru online kurzu v Akademii tvoří videozáznam z živého webináře, který proběhl v našem ateliéru 21. ledna 2021. I když už ale vysílat live nebudeme, o nic nepřijdeš. V akademii najdeš i všechny pracovní listy a informace o tom, jak zpracovat první ze série úkolů. Ty můžeš odevzdat kdykoli.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurzy šití pro začátečníky
? Formát: Záznam živého vysílání
Typ: Webináře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: